architekt wnętrz

Architekt wnętrz odbywa staż w firmie

Nazywam się Artur i jestem studentem wydziału architektury. W tym roku odbywałem staż w jednej z firm, która robi nieprojektowanie wnętrz. Mój staż był bardzo pracowity i nauczyłem się wszystkiego co architekt powinien wiedzieć.

Doświadczony architekt wnętrz z Gdańska i fach

architekt wnętrzDowiedziałem się, jakie wytyczne muszą być spełnione, żeby aranżacja wnętrz przebiegła prawidłowo i w pełni profesjonalnie. Na stażu miałem opiekuna, który jako architekt wnętrz Gdańsk wprowadził mnie w tajniki swojego fachu. Jeździłem z nim w teren i obserwowałem jak wygląda projektowanie wnętrz, które przeprowadzał. Bardzo dużo cennych informacji od niego uzyskałem i przyszedł czas, że czułem, że jestem już gotowy do działania. Poprosiłem więc opiekuna, żeby pozwolił mi na samodzielne projektowanie wnętrz przy kolejnym zleceniu. Trochę się wahał, ale ostatecznie uznał, że jest to doskonały pomysł i pozwolił mi działać. Firma dostała zlecenie od bogatego biznesmena na projektowanie wnętrz w jego pałacu niedaleko Gdańska i opiekun powiedział, że mam możliwość aby się wykazać. Pojechaliśmy na miejsce, gdzie do wykonania była aranżacja wnętrz we wszystkich pomieszczeniach. Uprzednio zapoznałem się z tym miejscem na podstawie zdjęć, które przysłał klient i miałem już wiele pomysłów. Kiedy skończyłem prezentację, to mój opiekun był pod ogromnym wrażeniem. Klient także i od razu zdecydował się na współpracę. Oczywiście opiekun naniósł niewielkie poprawki, ale były to zmiany kosmetyczne. Na koniec mi pogratulował i powiedział, że będzie ze mnie architekt, jakiego potrzebuje nasza firma i będzie składał wniosek o zatrudnienie mnie po ukończeniu studiów.

No byłem w szoku, ponieważ takiego obrotu spraw w ogóle się nie spodziewałem! Od razu opowiedziałem o wszystkim swojej dziewczynie, która się bardzo ucieszyła. To była naprawdę świetna wiadomość.