Architektura wnętrz dla mojej mamy

Moja mama jest już wiekową osobą, a jak wiadomo osoby starsze niechętnie podchodzą do zmian, szczególnie znaczących. Jednak mieszkanie w jakim mieszkała mama było po prostu w opłakanym stanie. Ściany nie były malowane od lat, meble też już były bardzo zniszczone, a podłogi porysowane. Próbowałam ją przekonywać, żeby zrobić tam remont, ale ona nie dawała się przekonać. Może dobry projekt wnętrz by ją przekonał?

Mama nie chciała słyszeć o architekturze wnętrz

architektura wnętrzTylko jak to zrobić, żeby pokazać jej, że jej mieszkanie może wyglądać dobrze? Sama się przecież tym nie zajmę, bo nie znam się na tym, ale jakiś architekt wnętrz już by wiedział co robić. Pomyślałam, ze to w końcu dobry pomysł. Nie wiedziałam ile może brać taki projektant wnętrz z Wrocławia, ale chyba stać nas na to. Jak mama zobaczy że jej mieszkanie zostanie zaprojektowane przez fachowca to może zmieni zdanie. Oczywiście jednak najpierw kręciła nosem i mówiła, że jej nic nie trzeba. Sprawdzona architektura wnętrz z Wrocławia to nie dla niej, ona lubi to co jest i jej nic więcej nie potrzeba. Jej się to podoba, i tak ma być. Jednak jak jej powiedziałam, ze architekt wnętrz jest już zatrudniony to nie miała nic do gadania. Postanowiła że się z nim spotka, ale niczego obiecać nie może. Jednak to już i tka było coś. Myślę, że nawet jej się spodobała taka praca, ponieważ aranżacja wnętrz to było coś, w czym była dobra. Sama urządzała nasze pokoje jak byliśmy mali, i potem jak remontowaliśmy dom. Potem jednak chyba nie miała motywacji do zmiany i dlatego stała się taka niechętna na remonty.

Tak czy inaczej projekt wnętrz został wykonany i zatrudniony. Architekt wnętrz mówił, ze moja mama trochę marudziła na początku, ale potem tak się wciągnęła, że chciała wszystko zmieniać. Teraz czeka nas zatem duży remont, ale ciesze się że jednak do tego dojdzie. Dzięki temu moja mama będzie miała teraz znowu piękne mieszkanie.