kurs niemieckiego

Chłopak zmotywował mnie to zapisania się na kurs niemieckiego

Wróciłam właśnie z wakacji. Spędzałam je z moja przyjaciółką za granicą. Wakacje były bardzo udane. Udało nam się trafić na bardzo dobry hotel. Miałyśmy pyszne jedzenie i widoki z balkonu.

Kurs niemieckiego opłacalny w ratach

kurs niemieckiegoNa wakacjach poznałam starszego chłopaka z Niemiec. Patryk urodził się w naszym kraju ale jak był mały to wyjechał z rodzicami za granicę. Jego polski był słaby. Nie znał wszystkich słów. Natomiast mój niemiecki nie był za dobry. Kiedy rozmawialiśmy to korzystałam ze słownika, żeby zrozumieć co Patryk do mnie mówi. Po powrocie do kraju postanowiłam zapisać się na korepetycje. Niemiecki przyda mi się do konwersacji z Patrykiem. Przed wyjazdem wymieniliśmy się adresami i numerami telefonów. Chciałabym z nim swobodnie się komunikować. Ja mieszkam w mieście Bydgoszcz. Patryk jeszcze nigdy nie był w moim mieście i postanowiłam go zaprosić. Ma do mnie przyjechać za dwa miesiące. Mam nadzieję, ze będziemy do tego czasu nadal utrzymywać kontakt. Moja przyjaciółka przed naszym urlopem wspominała, że zapisała się na szybki kurs angielskiego w szkole, która jest na drugim końcu naszego miasta. Postanowiłam tam do nich dzisiaj podjechać. Nie zależy mi na angielskim. Patryk jest moja motywacją, żeby jak najszybciej nauczyć się niemieckiego. Kurs niemieckiego zaczyna się jutro. Zostało ostatnie miejsce i od razu postanowiłam się zapisać. Sprawdzony kurs niemieckiego w Bydgoszczy można opłacać w ratach. Zdecydowałam się na płatność ratalną. Na chwilę obecna nie mam tysiąca złotych, żeby przeznaczyć je na kurs. Patryk jest bardzo przystojny i wesoły. Pasuje mi jego charakter i jestem ciekawa czy uda nam się utrzymywać kontakt.

Dzisiaj jak wracałam ze szkoły postanowiłam do niego zadzwonić i przekazać, że zapisałam się na kurs żeby móc z nim swobodniej rozmawiać. Patryk bardzo się ucieszył.