Dobra ekipa remontowa

 

Moja dobra koleżanka kupiła jakiś czas temu naprawdę bardzo tanio mieszkanie. Ja nawet nie sądziłam, że można kupić tak tanio mieszkanie z tak dużym metrażem. Jest to lokal w kamienicy. Na cenę na pewno wpłynęło to, że trzeba będzie zrobić tam kompleksowy remont. 

Kompleksowy remont mieszkania w kamienicy

remonty kompleksowe kielceKoleżanka powiedziała mi, że jest tam praktycznie wszystko do zrobiona łącznie z wymianą rur na nowe. Oczywiście wszystko będzie dużo kosztowała ale będzie też nie lada wyzwaniem dla ekipy remontującej. Znajoma za bardzo nie wiedziała gdzie mogła by znaleźć prawdziwych fachowców, którzy mogliby zrobić jej cały remont. Doradziłam jej, że chyba najlepiej byłoby gdyby poszukała ogłoszenia w internecie. Jednak teraz chyba dla każdej firmy jest to podstawowe źródło pozyskiwania klientów. I w ten właśnie sposób koleżanka znalazła fachowców. Ogłaszali, że robią remonty kompleksowe kielce właśnie. Na spotkaniu w kamienicy znajoma wytłumaczyła im co chciałaby żeby było zrobione. Panowie doszli do wniosku, że jest to zadanie jak najbardziej dla nich i, że mają już w takich pracach spore doświadczenie. Mogli zacząć praktycznie od razu co także było dobrą wiadomością. Znajoma umówiła się z nimi w ten sposób, że mogą zacząć już następnego dnia rano. Panowie przychodzili codziennie bardzo punktualnie i naprawdę bardzo solidnie tam pracowali. W sumie codziennie widać było jak zaczyna powoli zmieniać się ten lokal. Także fachowcy sprawdzali się bardzo dobrze.

Chyba po miesiącu od rozpoczęcia prac remont został skończony. Znajoma nie mogła uwierzyć, że jest to to samo mieszkanie, które kupiła. Zmiana była ogromna. Najlepsze jest to, że ta ekipa remontowa nie wzięła za tą cała pracę dużo pieniędzy. Znajoma na pewno była przygotowana na wyższą kwotę.