Dom w Kole był strzelałem w dziesiątkę

Rodzina mojego męża mieszka w miejscowości Koło. My poznaliśmy się w Poznaniu obydwoje przyjechaliśmy na studia. Poznaliśmy się parę lat temu i od razu wiedzieliśmy, że chcemy spędzić ze sobą resztę życia. Założyliśmy firmę i jesteśmy projektantami wnętrz. Nasza firma dobrze prosperuje i nasze zlecenia możemy wykonywać z każdego miejsca. 

Zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę do Koła

domy mieszkania działki KołoJesteśmy w trakcie poszukiwania, domu lub działki chociaż ja też jestem za jakimś większym mieszkaniem. Nasz budżet jest spory więc nie mamy ograniczeń. Chcemy być bliżej rodziny męża bo jego rodzice są już starsi i potrzebują czasem wsparcia, pomocy i towarzystwa. Moi rodzice nie mieszkają w kraju więc chcemy żeby nasze dzieci chociaż jednych dziadków widywali często. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę domy mieszkania działki Koło. Pojawiło nam się sporo agencji, biur które świadczą takie usługi i mogłyby pomóc nam w znalezieniu naszego miejsca w tej miejscowości. Ostatecznie zaufaliśmy pani Magdzie, która zrobiła na nas największe wrażenie. Pokazała nam kilkanaście miejsc i najbardziej spodobał nam się niewielki dom na obrzeżach miasta z dużym ogrodem i domkiem dla gości. Zdecydowaliśmy się na zakup tej nieruchomości ponieważ nie wymagała ona żadnego wkładu. Dom był elegancki i dobrze urządzone i nie trzeba było go remontować. W domku dla gości było sporo miejsca więc rodzice męża mogli by z niego korzystać kiedy tylko mieliby na to ochotę a w przyszłości nawet mogliby z nami zamieszkać. Pomoc agenta okazała się nieoceniona.

Dzięki temu mieliśmy spokojną głowę, że wszystkie formalności zostaną dobrze sprawdzone. Nie musieliśmy nawet płacić żadnej prowizji bo wszystkie koszty pokrywał sprzedający. Nasz nowy dom był piękny i byliśmy z niego bardzo zadowoleni. Od razu poczuliśmy się w nim bardzo dobrze.