Doskonała obsługa u producenta rolet

Mieszkam na małym osiedlu w Krakowie, niedaleko od pętli tramwajowej. Nie mam w pobliżu dużego marketu spożywczego ani budowlanego. Dlatego też osiedlowe bloki przystosowano do małych sklepików. Dzięki temu nie muszę codziennie jeździć do miasta po bułki na śniadanie czy kwiatka na urodziny mamy. Ostatnio coraz większą popularnością zaczęły cieszyć się też sklepy oferujące akcesoria do mieszkań.

Dzięki producentowi rolet nie straszna mi sąsiadka

producent roletHorrorem w bloku obok jest pani Izabella. To taka starsza osoba, która poświęca swój wolny czas na szpiegostwo. Dlatego też bardzo ucieszyłam się z nowego sklepu z roletami. Producent rolet ma znacznie niższe ceny i dogodniejsze warunki współpracy, niż ci wszyscy w tych marketach w centrum Krakowa. Przede wszystkim mogę dobrać sobie kolor. Ma tak wiele fasonów, że każdy miałby chyba problem, przed wybraniem idealnego. Dodatkowo mogłam sobie taki próbnik wziąć do domu i znaleźć idealny dla siebie kolor. Dzięki temu moje nowe rolety przecudownie współgrają z wyglądem mieszkania. Ponadto sprawdziłam ich przepuszczalność. Wybrałam od strony okien pani Izabelli grubszą tkaninę, abym już nigdy nie musiała przejmować się jej podglądaniem, kiedy chodzę w szlafroku. Poza tym ten producent rolet bardzo elokwentnie podchodzi do klienta. Pomimo sporego ruchu, jak to w nowych lokalach, czułam się, jakbym była jego jedyną klientką. Oczywiście moja wizyta u niego wzbudziła także wielką ciekawość pani Izabelli. 

Od dwóch miesięcy mogę cieszyć się przepięknymi roletami. Chronią one moje mieszkanie w czasie lata przed nadmiernym nasłonecznieniem, dzięki czemu nie jest w nim tak duszno. Mogę także, gdy mam ku temu okazję, dłużej pospać, bo nie przepuszczają one zbyt wiele światła i nie budzi mnie słońce. Oczywiście największym plusem jest to, że pani Izabella dostała furii i nawet nie odpowiada mi dzień dobry, kiedy mijamy się na osiedlu.