Gdzie na Śląsku są firmy montażowe?

Jestem samotną kobietą, z wyboru. Stwierdziłam, że w życiu moim teraz jest czas na karierę. Moimi priorytetami stała się praca i opieka nad chorą mamą. W pewnym momencie mama musiała wprowadzić się do mnie, bo już nie mogła mieszkać sama. I moje życie dostosowałam do tej sytuacji.

Ile kosztuje zamontowanie drzwi?

montaż drzwi śląskMuszę przyznać, że całkiem nieźle sobie radziłyśmy. Jednak nie ze wszystkim. Gdy stwierdziłam, że trzeba wymienić wszystkie drzwi w domu, żeby mamie się lepiej poruszało, od razu pomyślałam o tym, że nie ma kto ich zamontować. W standardowym domu zawsze znajdzie się jakiś mężczyzna, który drzwi założy. Może przy jednej sztuce poprosiłabym o pomoc sąsiada, ale ja hurtem zakupiłam sześć. Teraz interesował mnie montaż drzwi śląsk oczywiście. Nie było innego wyjścia jak zapłacić dodatkowo za te usługę i muszę przyznać, że w tym momencie, trochę zatęskniłam za męskim silnym ramieniem. Jednak wyjścia nie było i musiałam na szybko znaleźć ekipę, która drzwi nam zamontuje. I nie było to istotne czy tanio, czy drogo, bo nie miałam za bardzo alternatywy. Wpisałam wybraną frazę w Internecie i poszukałam jakiegoś cennika. W końcu wybrałam jedną z firm, do której zadzwoniłam następnego dnia. Do drugiej przeszłam się osobiście. Do montażu wybrałam pierwszą i bardzo dobrze, bo okazało się, że stare futryny wcale nie są takie dobre i drzwi nie dochodziły miejscami jak trzeba i wymagały sporo regulacji. Panowie, którzy byli u mnie znali się na rzeczy. Widziałam, że podeszli profesjonalnie do sprawy.

Tak czy siak, po całej tej sytuacji trochę „zmiękłam” i moja feministyczna postawa wycofała się trochę. Stwierdziłam, że nie ma co się dalej gniewać na męską część świata, bo nie wszyscy są źli. Od tego momentu zrobłio mi się jakoś lżej na duszy i pojawił się uśmiech na twarzy, który nie umknął uwadze nawet mojej mamie.