Gdzie wynająć auto dostawcze

 

Posiadając auto dostawcze na wynajem nie wiedziałem, że będę cieszył się jako firma tak dużym zainteresowaniem ze strony klientów, którzy chcieli poruszać się autami zarówno dobrze wyposażonymi, ale także takimi, które nie sprawiają żadnych problemów po drodze.

Brak problemów z wynajmowanymi autami

Wypożyczalnia samochodów SosnowiecNajczęściej klienci zgłaszali się do mnie po wynajem samochodów dostawczych na dłuższy okres czasu, czyli np. na kilkanaście miesięcy, bądź też dwa albo trzy lata, dzięki czemu właśnie w takim modelu wynajmowania samochodów się wyspecjalizowałem i mogę zaproponować klientom naprawdę atrakcyjne warunki cenowe. Wypożyczalnia samochodów Sosnowiec, która jest w mieście moją bezpośrednią konkurencją na pewno również podobnie jak ja posiada najnowsze modele samochodów dostawczych na wynajem, dlatego musiałem konkurować przede wszystkim niską ceną oraz usługami dodatkowymi, które bardzo często oferowałem bezpłatnie. Klienci więc mogli z powodzeniem wybierać pomiędzy kilkudziesięcioma samochodami, które oferowałem, a każdy z nich był jeszcze przed wynajmem sprawdzany w tak zwanym kanale, gdzie moi mechanicy wszystko dokładnie obserwowali. Prowadziłem nawet specjalną księgę, gdzie zapisywałem takie informacje, jak zużycie poszczególnych elementów samochodach oraz czas, kiedy trzeba wymienić w nich olej oraz filtry. Jak więc widać klient korzystając z opcji wynajmowania samochodów nie musi praktycznie o nic się martwić, a wszystkie kwestie techniczne leżą po stronie firmy wynajmującej.

Dzięki czemu wszystkie moje samochody były bardzo żywotne i jeździło się nimi świetnie. Wypożyczalnie samochodów dostawczych jak widać to ciekawy pomysł na dorobienie, a także na życie. W zależności od tego, ile chcecie wynajmować samochodów oraz na jaki okres czasu.