Idealne rowery dla dzieci

Mój syn jest fanem różnych sportów. Nie ma tutaj rozgraniczenia, po prostu zawsze chce być w ruchu. Czy to bieganie, czy to sporty zespołowe. Nawet na karate chodzi, bo zafascynowały go sztuki walki. Jednak jest sport, który wyjątkowo wielbi i ma to chyba po mnie. Uwielbia jeździć na rowerze i postanowiłam mu sprawić niespodziankę na urodziny.

Kross ulubionym rowerem syna

kross rowery dla dzieciWiedziałam, że jego rower który miał obecnie nie był zbyt dobry, ponieważ miał tylko kilka możliwości ustawień, nie były one dostosowane do każdej osoby. Taki zwykły prosty rower bez żadnych udogodnień. Natomiast rower jego kolegi był już wyposażony w różne dodatki, które zawsze go fascynowały, gdy patrzył tęsknym wzrokiem jak kolega odjeżdża. Dlatego postanowiłam, że muszę wziąć mu jakiś rower którego nie powstydzi się młody mężczyzna uwielbiający różne nowinki techniczne. Postanowiłam wziąć na raty coś porządnego, żeby starczyło mu na kilka lat. Znalazłam kross rowery dla dzieci, które były odpowiednich rozmiarów i dbały o to, żeby dziecko miało kręgosłup w odpowiedniej pozycji podczas jazdy. Oczywiście rower miał wiele stosownych bajerów i wszystko co niezbędne, żeby wygodnie i komfortowo jeździć. Sprzedawca pokazywał mi różne modele, jednak ten wyjątkowo mi się spodobał. Wiedziałam, że kross to jest właśnie to, o czym marzy mój syn. Już kiedyś mi pokazywał taki gdzieś na jakiejś stronie internetowej i mówił, że fajny.

Zakupiłam rower i wcale aż tak dużo nie kosztował. Rozłożyłam sobie koszt na rozsądne raty i wybrałam się nim do domu. Nie zmieściłby się w moim malutkim aucie. Obwiązałam go kokardką i zaprezentowałam synowi. Napisałam mu wcześniej, żeby zszedł na dwór. Jego radość była nie do opisania. Od razu zaczął go ustawiać po swojemu i wybrał się na przejażdżkę.