Jaki motor dla dziecka?

 

Ciężko jest wybrać odpowiedni prezent dla trzy lub czterolatka, bowiem dziecko w tym wieku rozwija się bardzo intensywnie i szybko nudzi się zabawkami. Dlatego też najlepiej postawić na upominek, który posłuży dziecku aż do czasu, gdy z niego wyrośnie.

Dziecięce trzykołowe motorki akumulatorowe

motor trzykołowy na akumulatorZapewne każdy z nas pamięta swoje dzieciństwo, a w nim bez trudu odnajdzie swój pierwszy pojazd. Nie jest to przypadek, bowiem dla większości z nas to właśnie on jest prezentem, jaki zapada w pamięć na całe życie. Nie ma powodów, by przypuszczać, że w przypadku naszej pociechy będzie inaczej więc tym bardziej warto rozważyć zakup właśnie takiego upominku. Bowiem elektryczny, trzykołowy motorek akumulatorowy to coś, co trafi w gust nie tylko chłopców, ale i dziewczynek, bowiem takie pojazdy są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Taki motorek jest bardzo prosty w obsłudze, lekki i na tyle niski, że upadek z niego nie jest groźny dla dziecka. Może być obsługiwany przez dziecko lub może nim sterować, za pomocą pilota, rodzic lub opiekun. Motor trzykołowy na akumulator to pojazd niedrogi, albowiem najtańsze modele można znaleźć w internecie już za 150-200 złotych. Natomiast te o silniejszych akumulatorach, które pozwalają na aż 4 godziny nieprzerwanej zabawy to koszt o 200-300 złotych wyższy. Jakby jednak nie było, warto postawić na zakup elektrycznego motorka, ponieważ nie tylko sprawi każdemu dzieciakowi mnóstwo frajdy, ale także pozwala rozwinąć wiele nowych umiejętności.

Tego rodzaju motorki akumulatorowe kosztują niemal tyle samo, a czasem mniej, od przeciętnych rowerków biegowych, którymi dzieci dość szybko się nudzą. Dlatego też, mając do wyboru motorek elektryczny i rowerek biegowy, zdecydowanie warto postawić na drugą opcję.