Jakie są usługi dilera CASE?

Moja firma budowlana miała bardzo wiele zleceń. Zatrudniałem wielu pracowników o różnych specjalnościach, a także dysponowałem wielką ilością sprzętu potrzebną do budowy. To wszystko wiązało się z dbaniem o rzetelność wykonania obowiązków przez pracowników oraz utrzymaniem sprawności technicznej maszyn.

Współpraca z dilerem CASE

diler caseW związku z rosnącą ilością taboru największym wyzwaniem były naprawy ładowarek, koparek czy równiarek. Starając się posiadać ujednolicony sprzęt postawiłem na markę CASE. Pracownicy i ja chwalili sobie użycie tych maszyn za wygodę w użytkowaniu i niezawodność. Jednak zdarzały się awarie, jak to zwykle bywa w przypadku intensywnego użycia. Usterki wymagały czasem interwencji mechanika, ponieważ wspólnie z pracownikami nie byliśmy w stanie uruchomić pojazdu i postawić go na nogi. Po kilku takich sytuacjach postanowiłem coś zrobić żeby jak najrzadziej dochodziło do takich sytuacji, a w przypadku ich zdarzeń o jak najszybsze rozwiązanie problemu. Doradzono mi żeby za sprawność mechaniczną sprzętu odpowiadał diler CASE. Znalazłem odpowiedniego przedstawiciela i podpisałem z nim stosowną umowę, która zawierała uzgodnienia współpracy. Dzięki autoryzowanemu dilerowi miałem możliwość wykorzystania w każdej chwili pomocy serwisowej w przypadku awarii ładowarki czy koparki marki CASE. Była to niewątpliwa zaleta, ponieważ usterka nie wyłączała maszyny na dłuższy czas, a po naprawie przez mechanika, który dobrze znał się na tym sprzęcie, szybko wracała do pracy. Zyskiwał na tym czas, który moja firma spędzała na budowie i nie było opóźnień w jej realizacji. Poprzez współpracę z dilerem dostałem dostęp do oryginalnych części, których serwis miał możliwość sprowadzania z zagranicy.

Wszystkie te czynniku sprawiły, że decyzja o skorzystaniu z usług autoryzowanej firmy była strzałem w dziesiątkę. Miałem zaplecze mechaniczne, które po zgłoszeniu awarii szybko przystępowało do naprawy. Także moi pracownicy chwalą sobie takie rozwiązanie, ponieważ nie muszą wykonywać napraw.