kamerzysta

Kamerzysta szuka dodatkowych zleceń

Pół roku temu skończyłam studia i zaczęłam zajmować się nagrywaniem. Podejmuje każde zlecenie. Każdy weekend do końca tego roku mam zajęty. Generalnie w miesiącach wakacyjnych mam pełno zamówień na śluby.

Kamerzysta poszukiwany na śluby

kamerzystaW tygodniu nie mam żadnych zleceń chciałabym poszukać czegoś dodatkowego. Moja firma mieści się w miejscowości Lublin. Zajmuję się videofilmowaniem. Bardzo lubię pracować z ludźmi i przygotowywać dla nich pamiątki na całe życie. Wideofilmowanie to moja pasja. Zawsze od kiedy pamiętam jak byłam mała biegałam za bratem z aparatem lub kamera i go tym męczyłam. Dzięki temu ma wiele wspomnień z dzieciństwa. Mój brat jest informatykiem i pomagał mi w pracy przy obróbce filmów. Ja na początku nie mogłam zrozumieć tych wszystkich programów. Brat przygotował dla mnie oficjalną stronę internetową i ruszyłam z moim biznesem. Teraz ogłosiłam się w gazecie lokalnej, że chętnie będę kamerować różne wydarzenia. Kamerzysta w dzisiejszych czasach jest szczególnie poszukiwany na śluby. W gazecie nie było poza moim żadnego innego ogłoszenia. Nie miałam konkurencji więc miałam ogłoszenie, że dzięki tej inwestycji podejmę dodatkowe zlecenie. Zbliżała się Wielkanoc i odezwało się do mnie kilka przedszkoli. Przygotowywali właśnie występy świąteczne i dyrektorki chciały to nagrać. Postanowiłam się zgodzić. Postanowiłam udzielić rabat na moje usługi. Zgłosiły się do mnie trzy przedszkola i zatrudniły mnie łącznie na trzy tygodnie. Do moich obowiązków należało nagrywanie prób i ostatecznego występu.

Z nagrań miałam przygotować ciekawy film. Wideofilmowanie miałam we krwi. . Videofilmowanie towarzyszyło mi więc od dziecka.Mój tata pracował przy produkcjach filmów a mama była aktorką Występy przedszkolne bardzo się udały. byłam zadowolona z pracy.

Więcej o kamerowaniu na stronie wideofilmowanielublin.eu