Koszulka

Kobiecy strój na uczelnię – koszulka KOKA

Wiele dziewczyn rozpoczynających pierwszy rok na uczelni jest niepewnych tego, jak dobrać odpowiedni strój. Duża ilość przeczących sobie niekiedy porad i ogromny wybór ubrań w sklepach, na przykład firmy Backyard Cartel, sprawiają, że trudno jest zdecydować się na coś konkretnego.

Koszulka KOKA dla każdego?

KoszulkaZ jednej strony pojawia się chęć włożenia na siebie czegoś naprawdę atrakcyjnego, modnego i wygodnego, jak bardzo popularna Koszulka KOKA z drugiej zaś – będącego w zgodzie z przyjętą ogólnie normą. Z pewnością żadna ze studentek nie chciałaby wywoływać swoim strojem nieprzyjemnych spojrzeń czy nawet uwag. Ostatnio modny stał się styl casualowo-sportowy, na przykład Czapka Mitchell and Ness. Łączy on w sobie nie tylko dobry wygląd i zastosowanie w prawie każdej sytuacji, którymi charakteryzują się ubrania typu casual, takie jak Prosto Klasyk, ale także niezwykłą wygodę odzieży sportowej. Dobranie stroju w takim stylu nie musi od razu oznaczać wydawania dużej ilości pieniędzy. Skomponowanie go może być bardzo proste, a potrzebne elementy można znaleźć nie tylko na sklepowych półkach na przykład w Cayler and Sons, ale też w szafie – również tej należącej do mężczyzny! Męskie bluzy, charakteryzujące się szerokimi ramionami i dłuższymi rękawami mogą być znakomitą częścią stonowanego, lecz wygodnego kobiecego stroju na uczelnię. Istotny jest także materiał – zimą wprost idealne będą flanela i polar, zapewniające przyjemne uczucie ciepła. Latem i wiosną sprawdzi się przewiewna i zdrowa bawełna.

Poza tym – której z nas nie podoba się delikatny zapach męskich perfum, jaki można poczuć na ubraniach chłopaka lub męża. Jak widać, styl podobny do męskiego i czerpiący z niego wiele inspiracji, dla kobiety jest dalej w modzie. Warto z tego korzystać ponieważ pasuje on nie tylko na uczelnię.