kurs języka angielskiego

Koleżanka chodzi na kurs języka angielskiego

Moja koleżanka ma naprawdę bardzo wiele zajęć w tygodniu. Tak wiele, że ostatnio jest mi bardzo ciężko się z nią umówić chociaż raz w miesiącu. Co prawda często rozmawiamy z sobą przez telefon.

Kurs języka angielskiego kilka razy w tygodniu

kurs języka angielskiegoAle mam czasem ochotę tak po prostu wyskoczyć z kimś na kawę i porozmawiać. Koleżanka bardzo szybko wróciła do pracy po macierzyńskim. Udało jej się zorganizować w Katowicach żłobek dla syna. Dziwiłam się jej już wtedy, że zdecydowała się tak szybo wrócić do pracy. Wiem, że z jednej strony miała taką sytuację w pracy, że nie mogła dłużej czekać. Jednak ja pewnie bym tak nie zrobiła. Teraz chodzi na angielski i to do Chorzowa czyli po pracy musi tam jechać. Ten tani kurs języka angielskiego w Katowicach jest dwa razy w tygodniu. Podobno jest tam angielski dla dzieci na wysokim poziomie i dlatego tez koleżanka stwierdziła, ze pewnie kursy dla dorosłych także są na wysokim poziomie. Ta szkoła językowa wcale nie była jej tak jakoś bardzo potrzebna teraz. To znaczy z tego co pamiętam to zawsze chciała podszkolić swój angielski ale nie sądziłam, że będzie to robiła wtedy kiedy to dopiero co wróciła do pracy. No oczywiście jest to jej decyzja i nie mi to oceniać. Chociaż jak dla mnie ta szkoła języków obcych mogła jeszcze trochę poczekać. Koleżanka nie dość,że chodzi teraz na ten kurs językowy to jeszcze zapisała się na kurs fotograficzny. Kupiła sobie jakiś profesjonalny aparat i che umieć się nim posługiwać. Czyli tak naprawdę rozumiem to, że nie ma za bardzo czasu żeby się ze mną spotkać. Jeszcze do tego jest matką małego dziecka a to jest chyba nader absorbujące zajęcie.

Ja mam małe dziecko i jak na razie zajmuje się tylko nim. I nie wyobrażam robić sobie coś innego. No może także nie mam takiej możliwości żeby chodzić na jakieś kursy. Zresztą jestem za bardzo zmęczona.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://ence.pl