Kompleksowa regeneracja skóry

Nikt nie me pojęcia, co przeżywałam, gdy postanowiłam rzucić palenie. Paliłam przez wiele lat, aż któregoś dnia stwierdziłam, że zaczynam wyglądać coraz gorzej. Część z mankamentów na pewno była spowodowana paleniem tytoniu. Dlatego w końcu postanowiłam wziąć się w garść i rzucić ten okropny nałóg. I o dziwo, udało mi się.

Regenerowanie skóry po rzuceniu palenia

regeneracja skory KatowiceGdy udało mi się rzucić, postanowiłam ostro wziąć się za siebie. Na początek regeneracja skory Katowice była mi potrzebna, ponieważ chciałam cofnąć te zmiany, które jeszcze mogłam. W tym celu zapisałam się ko kosmetyczki na kilka kompleksowych zabiegów. Zależało mi na tym, by moja twarz w końcu zaczęła wyglądać zdrowo i promiennie. Dawno nie była pełna blasku, więc powierzyłam się w ręce kosmetyczki, z nadzieją, że uda jej się coś na to zaradzić. Na początek zmyła mi makijaż, zrobiła kawitację i stwierdziła, że skórę trzeba pobudzić do pracy na nowo. Zastanawiała się nad wampirzym liftingiem, kwasami, czy zwykłym manualnym oczyszczaniem. Jedna stwierdziła, że kwasy na am początek chyba będą najlepsze, bo wnikną w najgłębsze warstwy naskórka i tam zaczną swoje działanie od wewnątrz. Uzupełnią skórę we wszystkie składniki odżywcze i dzięki czemu znów nabierze zdrowego wyglądu. Grzecznie siedziałam i przyznam, że miłe to było uczucie, gdy ktoś się tak mną zajmował. Dawno już nie miałam czasu na kosmetyczkę,jednak gdy rzuciłam palenie to nabrałam więcej chęci do jakichkolwiek dodatkowych czynności.

Podczas zabiegu troszkę mnie poszczypało, jednak wszystko było do wytrzymania. Mam nadzieję, że moja skóra szybko wróci do dawniejszego stanu i że każdy zauważy, że zaszła u mnie pozytywna zmiana. Ciekawe, czy ktoś zauważy, że rzuciłam palenie i skóra przestała już być poszarzała.