Koryto dla wielbicieli mięsa

Chociaż coraz więcej osób decyduje się na przejście na dietę wegetariańską lub wegańską, albo po prostu ogranicza spożycie mięsa, to jednak nie brakuje i takich, które nie wyobrażają sobie dnia bez kanapki z wędliną czy obiadu bez schabowego. Na różnego rodzaju imprezach, mniejszych i większych, również powszechne podaje się dania mięsne.

Zawartość koryta na imprezę

koryta katowiceJedną z ciekawych opcji, jeśli na jakąś imprezę chcemy zamówić posiłek z cateringu, jest tak zwane koryto. Nazwa może być trochę myląca, nie przypomina ono bowiem w kształcie faktycznego koryta, jest to po prostu głębszy półmisek. Bardzo często drewniany, ręcznie robiony, który prezentuje się całkiem stylowo na każdym stole. Koryta są duże i można znaleźć na nich naprawdę różne potrawy, w szczególności te mięsne. Zwykle firmy cateringowe proponują kilka różnych opcji, w zależności od ilości zaproszonych osób. Do wyboru są też koryta z przekąskami, z daniami dla dzieci czy tylko z rybami. Jeśli pragniemy na jakąś okazję zamówić koryta Katowice będą miastem, w którym znajdziemy szeroką ofertę korytek. Zawartość to kilka-kilkanaście różnych dań mięsnych, przeważnie z drobiu i wieprzowiny. Znajdziemy w nich właściwie wszystko: od kiełbasek i kaszanek, przez schabowe, skrzydełka, żeberka i golonki. Wiele firm oferuje też klasyczny bigos, podawany w chlebie. Jeśli chcemy zamówić koryto, w którym znajdzie się, obok mięsa, trochę warzyw, to na pewno trafimy i na taką ofertę.

Może to być drobiowa roladka z warzywami, szaszłyki czy sałatki z mięsem albo wędlinami. Każda firma ma swoją specjalną ofertę koryt, warto więc zapoznać się z różnymi przykładami. Jest szansa, że spośród naszych znajomych ktoś już zamawiał taki catering i może nam doradzić najlepszego dostawcę jedzenia w okolicy.