Koszulka sposobem na reklamę

Podobno dobry produkt nie musi się reklamować, ja jednak uważam, że w dzisiejszych czasach, przy tak dużym natłoku tego samego produktu od różnych producentów reklama jest niezbędna, by podnieść sprzedaż. Jeśli chcemy, aby nasze produkty luba nasza firma miały dobrą reklamę powinniśmy skorzystać z różnych metod reklamy.

Niekonwencjonalne metody reklamy

koszulki z nadrukiem reklamowymJedną z najbardziej oklepanych metod reklamy jest puszczanie w telewizji spotów reklamowych danej marki, zaraz za tą metodą są reklamy w gazetach i internecie, które większość ludzi pomija, nie zwracając na nie zupełnie uwagi. Koszulki z nadrukiem reklamowym sprawdzają się dużo lepiej od wyżej wymienionych metod. Jeśli koszulka będzie dobrze dobrana rozmiarem do osoby, którą ją nosi i będzie posiadać ciekawą grafikę, przyciągnie wiele spojrzeń. Wzór musi być tak zrobiony, żeby był bardzo dobrze widoczny, ale jednocześnie nienachalny. Musimy go tak zaprojektować, by uniknąć kiczowatego wyglądu. Ten rodzaj reklamy najlepiej sprawdza się w reklamowaniu różnego rodzaju firm usługowych. Na rynku istnieje dużo firm wykonujących takie koszulki na zamówienie, ich oferty możemy bez problemu znaleźć na wielu serwisach aukcyjnych. Do nas należy tylko wysłanie odpowiedniego projektu, który nie musi być nawet profesjonalnie zrobiony, ponieważ zostanie on obrobiony przez grafików danej firmy i odesłany nam do zatwierdzenia. Cała współpraca z daną firmą może odbywać się przez internet.

Do wyboru mamy kilka metod nadruku, obecnie najpopularniejszy jest tak zwany sitodruk. Swoją popularność zyskał z dwóch powodów, a mianowicie jest bardzo wytrzymały, nie spiera się oraz grafika nadrukowana tą metodą jest bardzo wyraźna. Koszt nadruku razem z koszulką to kwota w okolicach kilkudziesięciu złotych.