Która polska firma produkuje rowery?

Rowery polskiej produkcji biją sprzedażowe rekordy. Coraz więcej klientów, nie tylko rodzimych, lecz z całej Europy, a nawet świata – sięga po polskie jednoślady. Nas to jednak nie dziwi, ponieważ polskie rowery w niczym nie ustępują zagranicznym potentatom.

Rower Górski od Rometa

rowery górskie rometRomet jest firmą obecną na polskim rynku od ponad pół wieku. Na rowerach tej produkcji jeździły nasze babcie, mamy, a teraz i nasze pokolenie. To marka, która produkuje nie tylko rowery, lecz również osprzęt. Dba o jakość, a jej priorytetem jest zadowolenie klientów. Rowery górskie Romet, to segment, jaki cieszy się największą popularnością. Nie jest to w sumie żadna niespodzianka, gdyż „górale” od Rometa, mogą spokojnie konkurować z zagranicznymi gigantami, o polskich firmach nawet nie wspominając. Romet to klasa sama w sobie. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w rowerach górskich ich produkcji są naśladowane przez wiele innych firm. Podstawą, na jakiej budowany jest każdy rower górski Romet jest oczywiście rama. Ta, jest w Rometach aluminiowa, lekka i superwytrzymała. Rowery górskie Romet nie służą tylko do jazdy rekreacyjnej, ale są wyposażeniem wielu zawodowców, biorących udział w mistrzostwach świata oraz Europy. Warto też zwrócić uwagę na hamulce, które są jednym z najważniejszych elementów, w konstrukcjach rowerów tej firmy. Firma stosuje w przeważającej większości przypadków, hamulce tarczowe, specjalnie wykonane i projektowane przez fachowców światowej klasy. Gwarantują one bezpieczeństwo i płynne, mocne hamowanie w każdych warunkach.

Rowery górskie od firmy Romet to absolutna, europejska czołówka. Firma, na przestrzeni dziesięcioleci wyrobiła sobie markę i uznanie, dzięki czemu jest rozpoznawalna nie tylko w naszym kraju, lecz również zagranicą. Co zresztą bardzo nas cieszy.