Kuchnia udekorowana szklanymi panelami

Ostatnio stanęłam przed wyborem: jakie płytki wybrać do kuchni? Niestety, żadne z nich nie spełniały moich oczekiwań, ponieważ zazwyczaj były nudne. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie posiadania „nagich” ścian w kuchni. Oczywiste jest, że są one narażone na różne zanieczyszczenia. Co zrobić w takiej sytuacji?

Szkło atrybutem kuchni

kuchenne panele szklane w gdańskuPoszukiwałam alternatywny do zwykłych płytek. Chodziło mi o coś nietypowego, niebanalnego, ale również praktycznego i funkcjonalnego. Kiedy spacerowałam po swoim mieście, w oczy rzuciła mi się reklama „kuchenne panele szklane w Gdańsku”. W tym momencie nastąpiło olśnienie: szkło, kuchnia, kolory, funkcjonalność. Wszystko do siebie pasuje. Zaaferowana pobiegłam do domu i rozpoczęłam poszukiwania. Ilość ofert mnie zaskoczyła, różnorodność paneli szklanych również. Ciekawe wzornictwo, niebanalność motywów, możliwość przycięcia na wymiar, oraz montaż w cenie. Kiedy zdecydowałam się na konkretną firmę, zaproponowano mi nawet profesjonalne wymierzenie miejsca pod panel. To wszystko zdawało się uśmiechem losu. Problem zaczął się w momencie, w którym miałam wybrać jeden wzór. Najpierw postawiłam na marokańskie wzory, które od zawsze mi się podobają; następnie stwierdziłam, że wzór „spożywczy” będzie bardziej odpowiedni; a po chwili wybór padł na piękny krajobraz miasta nocą. Po długich debatach, które odbyłam sama ze sobą, podjęłam decyzję – mój wybór padł na motyw soczystej papryki. Już się cieszę i z niecierpliwością oczekuję realizacji zamówienia.

Jak połączyć funkcjonalność i efektowny wygląd w kuchni? Wystarczy wybrać panele szklane. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwość w utrzymaniu czystości, która w kuchni powinna być podstawą. Dodatkowo wyglądają niebanalnie. Dla mnie szklane panele to rozwiązanie idealne i nie zamienię go na żadne inne.