puzzle

Kultowe puzzle trefl

Każdy bez względu na wiek lubi zabawki. Ja sama czasem lubię uczesać jakąś lalkę lub zrobić jej nowe ubranko. Tak naprawdę jednak mężczyźni biją kobiety na głowę.

Puzzle zabawką tylko nie tylko dla dzieci

puzzle

Ojcowie synów, wybierają zabawki również pod siebie. Ile razy widziałam małego synka czekającego na zabawkę, bo akurat tatuś się bawi. Z jednej strony dziecko się niecierpliwi, a z drugiej to dość zabawny widok. Zazwyczaj zabawki edukacyjne sklep kieruje do dzieci małych. Myślę, że do 4-5 roku życia warto takie kupować, potem już można dziecko samemu uczyć. Wtedy też zaczyna się kupowanie poważniejszych zabawek, które bardziej interesują dorosłych. Kiedy w Polsce klocki lego sklep na szeroką skalę zaczął sprowadzać, stały się one ulubioną zabawka kolekcjonerów. Znam wielu mężczyzn, którzy pielęgnują swoje poskładane modele. Kolekcjonują również małe figurki superbohaterów czy samochodziki. Kto powiedział, ze zabawki są dla dzieci? Wszyscy możemy być dziećmi, jeśli tylko tego chcemy. Ja kolekcjonowałam swego czasu najlepsze puzzle trefl. Uwielbiam je układać, więc wciąż dochodziły mi nowe pudełka. Na początku stawiałam na te bajkowe, ale z czasem zaczęłam inwestować w te z zabytkami i pejzażami. Dziś internetowy sklep z zabawkami przeglądam właśnie w celu nabycia puzzli. Mimo, ze jestem już dorosła, wciąż mam wrażenie, ze bardzo rozwijają moje myślenie i pamięć.

Tak naprawdę każdy z nas czasem lubi się pobawić, lub zacząć coś zbierać. Każdy ma inny gust i nie ma co krytykować zbieraczy pokemonów na ulicach. Wszyscy jesteśmy dużymi dziećmi.