Kupiłem żonie biżuterię z diamentem

Z moją żoną Jadwigą zawsze mi się dobrze układało. Od ponad dziewięciu lat tworzyliśmy udane małżeństwo i kochaliśmy się bardzo mocno. Postanowiłem więc na naszą dziesiątą rocznicę ślubu sprawić jej na prawdę wyjątkowy prezent. Zasłużyła na taki.

Naszyjnik z diamentem dla żony

diamenty wrocławU nas w galerii był taki sklep jubilerski, w którym dostępne były piękne diamenty wrocław i tam postanowiłem się udać. Moja żona zasługiwała na to co najlepsze a pieniądze nie miały żadnego znaczenia. Wiedziałem, że taki kamień swoje kosztuje, ale byłem na taki wydatek przygotowany. W sklepie od razu poprosiłem sprzedawcę, ażeby pokazał mi naszyjniki z diamentem, ponieważ tylko to mnie interesowało. Sprzedawca pokazał mi mnóstwo pięknej biżuterii i miałem problem, ponieważ nie potrafiłem się na nic zdecydować. Sprzedawca widząc jak się waham zapytał jaka to okazja. Wyjaśniłem więc, że dziesiąta rocznica ślubu. Zasugerował mi zakup naszyjnika z diamentem, który był dla bardzo wyjątkowej kobiety. Opisał mi dokładnie wszystko a ja byłem mu wdzięczny, że okazał się taki pomocny. Zapakował mi naszyjnik w eleganckie pudełeczko i dostałem dodatkowo torebkę prezentową. Zadowolony z siebie wróciłem do domu. Po drodze jeszcze wszedłem kupić szampana na tę specjalną okazję. Żona już była w domu. Od razu zorientowała się, że coś dla niej mam. Jadwiga zawsze potrafiła wszystko wyczuć i tym razem również się nie myliła. Wręczyłem jej prezent a ona ze wzruszenia uroniła kilka łez. Diament bardzo jej się spodobał.

W przyszłym roku kupię Jadwidze jeszcze kolczyki do kompletu. Widziałem, że była zachwycona takim prezentem. Tak na prawdę to pierwszy raz podarowałem jej diament. Za rok na pewno także ją zaskoczę. Kocham swoją żonę Jadwigę i zrobię dla niej wszystko.