Lider na liście dronów

Z uwagi na fakt, iż w świecie internetowym w zaskakującym tempie rośnie konkurencja dla odpowiedników produkcji popularnych kanałów telewizyjnych, jest to doskonały pretekst dla marek technologicznych, by tworzyć coraz to nowe sprzęty do nagrywania. 

Nowe, innowacyjne metody filmowania

hubsan x4 h107c plusDzisiejszy kanon zasad dobrego filmu nietelewizyjnego, to nie tylko dobry montaż. To także wszelkiego rodzaju piękne walory strony wizualnej filmu. Odpowiednia kolorystyka, płynność ujęć, właściwe kadrowanie. Wszystko to w teorii może wydawać się rzeczą pozornie prostą. Nic bardziej mylnego. Bowiem wysokiej klasy sprzęt sam nie stworzy wyśmienitego nagrania. Do tego potrzebne są także zdolności i wyobraźnia autorów, tudzież i twórców wideo. Jeśli wszystkie te normy zostają spełnione, wówczas warto zainwestować w nietypową, bo „latajacą kamerę”, którą w jest nic innego, jak dron hubsan x4 h107c plus. Ten quadracopter łączy w sobie wszystkie cechy niezbędne do nagrania imponujących dla oka ujęć. Jako, ze jest sprzętem niewielkich rozmiarów, jest zatem dotrzeć w każde zakamarki nie tylko pozamiejskich krajobrazów przyrodniczych, ale także świetnie porusza się w typowo urbanistycznej przestrzeni. Posiada cztery śmigła, a te w zupełności wystarcza do tego, by obraz był należycie ustabilizowany. Producent Hubsana zadbał także o to, by zamontowana w tej latającej maszynie nagrywała obraz najwyższej jakości, porównywalny z najwybitniejszymi produkcjami kinowymi, a nie z aparatami montowanymi choćby w pierwszych telefonach komórkowych.

Czasy, gdy operator kamery zmuszony był kamerować prosto z lecącego helikoptera to już praktycznie przeszłość. Owszem, metoda ta wykorzystywana jest jeszcze w niektórych przypadkach, ale zjawisko to ma miejsce coraz rzadziej, a wszystko za sprawą rosnącej popularności dronów.