Litery przestrzenne i ich użycie

Swego rodzaju hitem ostatnich lat są litery przestrzenne, które można wykorzystywać na wiele sposobów. Najczęściej sięgają po nie firmy, które w ten sposób kreują swoja reklamę. Mogą one jednak służyć również do dekoracji, i to naprawdę w wielu miejscach. Wykorzystanie trójwymiarowych liter jest bardzo szerokie i zależy głównie od wyobraźni.

Powszechność liter trójwymiarowych

litery 3d warszawaTrójwymiarowe litery maja postać przestrzennych figur, z których można układać napisy. Mogą trochę przypominać zabawki dla dzieci. Nie o rozrywkę jednak chodzi ich twórcom – w każdym razie nie jest to główna funkcja liter. One służą reklamie oraz dekoracji. Napis z nich ułożony ma przede wszystkim zaskakiwać, przyciągać wzrok odbiorców i wyróżniać się spośród innych. Słowa trójwymiarowe prezentują się o wiele ciekawiej od zwyczajnych, płaskich napisów. Najciekawsze litery 3d warszawa prezentuje niemal na każdym kroku. W stolicy można podziwiać wiele najnowocześniejszych rozwiązać, które dopiero staną się trendami. Możemy więc spotkać innowacyjne materiały i fantazyjne formy podświetlania liter po zmroku. Nadanie literom waloru przestrzennego sprawia, że napis wydaje się wypukły, gdy umieszczony jest na ścianie. Jest to ciekawy zabieg. Gdy jednak napis jest wolnostojący, wówczas wygląda jak figury i wówczas wywołuje jeszcze większe wrażenie.

Wiele firm umieszcza takie napisy na placu przed budynkiem, aby zwrócić uwagę przechodniów i dodać miejscu walorów estetycznych. Stosowane są również wewnątrz budynków. Oba sposoby prezentacji liter stojących robią duże wrażenie na odbiorcach. Na ich korzyść przemawia to, że rozwiązanie nie jest jeszcze mocno rozpowszechnione. Nie wygląda na sztampowe, oklepane i konwencjonalne. Pozwala więc zaskoczyć oryginalnością.