Mama kupiła stół i krzesła do jadalni

Mama zadzwoniła do mnie z prośbą, żebym pomogła jej w zakupach. Dostała z pracy spora premię i chciałaby za ta kwotę kupić porządne krzesła do jadalni. Do tej pory przy każdej uroczystości musieliśmy jeść przy ławie na tapczanie.

Krzesła do jadalni dopasowane do stołu

krzesła do jadalniTo nie było komfortowe. Mamie zawsze marzyły się wykonane z drewna krzesła do jadalni z porządnym stołem. Mama całą kwotę chce przeznaczyć na zakupy. Stoły do jadalni już wstępnie oglądała w internecie ale chce żebym pojechała z nią do sklepu stacjonarnego żeby zobaczyć stół i krzesła do jadalni na żywo. Krzesła do jadalni i stół musi być dobrze dobrany do koloru mebli, które mamy w naszym mieszkaniu. Mama chce żeby wszystko do siebie pasowało i żeby nasze mieszkanie ładnie się prezentowało. W sklepie stacjonarnym pan sprzedawca poinformował nas, że akurat jest promocja na hokery i stoły do jadalni. Niestety na krzesła do jadalni promocja nie obowiązuje. Oglądałyśmy z mamą wiele modeli. Sporo nam się podobało. Udało nam się wybrać zestaw, który będzie idealnie współgrał z naszymi meblami. Mama oglądając krzesła i stoły w internecie weszła na stronę z kominkami. Stwierdziła, ze kominki nowoczesne są piękne i gdyby miała taką możliwość na pewno zamontowałaby je u siebie w mieszkaniu. Nowoczesne kominki są w różnych cenach i najlepiej jest kiedy są montowane przez specjalistów. Musi porozmawiać o kominku z tata i może jak uda się go namówić to wygospodarują miejsce na kominek. Tata nic nie o wie o naszych zakupach dzisiejszych. Dostawa ma być w piątek i kurier ma wnieść cały sprzęt.

Stół będzie wymagał złożenia i mama poprosiła żeby specjalista ze sklepu się tym zajął. Tata w piątek wraca z delegacji i będzie miał miła niespodziankę. Mamie udało się nie wydać nawet całej kwoty, którą dostała z pracy za wykonanie zlecenia w terminie.