Moja niezapomniana wycieczka samolotem Ryanair

 

Każdemu należą się wakacje. Gdy nie możemy już znieść natłoku pacy oraz pędu codziennego życia, warto w końcu odpocząć i wybrać się na wczasy. Rodzina uważa, że jestem pracoholiczką i chyba mają trochę racji, lubię swoją pracę i staram się w niej być jak najlepsza. Jestem osobą ambitną i pracowitą moim atutem jest kończenie zleceń zawsze na czas, moi pracodawcy mnie cenią, dlatego też pnę się po szczeblach kariery zawodowej coraz wyżej.

Wylot z Bydgoszczy z firmą Ryanair

ryanair - bydgoszczOd pewnego czasu czuję się przemęczona, chyba wzięłam sobie zbyt dużo pracy na głowę, rodzina i znajomi radzą mi, bym odpoczęła i zrobiła sobie małe wakacje. Na szczęście miałam zaległy niewykorzystany urlop, w pracy powiedzieli zaś, że poradzą sobie kilka dni beze mnie. Postanowiłam, że polecę samolotem w jakieś ciepłem miejsce by móc na piaszczystej plaży, przy szumie morza relaksować się całe dnie. Poszukałam lotów Ryanair – Bydgoszcz gdyż te linie lotnicze najbardziej odpowiadały mi pod względem finansowym. Nie są drogie a za to wydają się być bezpieczne i profesjonalne. Samolotem leciałam tylko kilka razy w życiu, zazwyczaj czuję lekki niepokój i lęk przed odlotem. Tym razem jednak nie bałam się aż tak bardzo, obsługa samolotu była niezwykle uprzejma a cała podróż przebiegła szybko i bez komplikacji. Najbardziej przeraża mnie startowanie samolotu i lądowanie, zamykam wtedy oczy i staram myśleć się o czymś innym by pokonać strach. Jednak ten lot nie wywołał we mnie aż tak nieprzyjemnych emocji, co więcej nawet nie było żadnych turbulencji.

Takie wakacje były mi potrzebne, wcześniej nie zdawałam sobie nawet sprawy z tego jak bardzo. Wypoczęłam niesamowicie, teraz wydaje mi się, że mój urlop był jednak trochę za krótki, bardzo polubiłam ciepły klimat i morze. Wszystkie koleżanki z pracy zazdroszczą mi mojej naturalnej opalenizny. Na pewno nie był to mój ostatni taki wyjazd, już planuję następne.