Najlepsze są kalendarze tłoczone na gorąco

Na koniec roku zawsze jest na nie największy popyt. Są dostępne w czterech kolorach, różowy, niebieski, żółty i zielony, aczkolwiek tez żółty jest często nazywany przez klientów złotym gdyż ma taki właśnie odcień.

Popularne jest tłoczenie na gorąco

tłoczenie na gorącoWykonujemy na nich także tłoczenie na gorąco dla firm. Kalendarze trójdzielne dla firm też są możliwe do wydrukowania. Projekty albo samodzielne albo do wyboru już z tych istniejący. Oprócz tego na koniec roku są też wielkie zamówienia na kalendarze książkowe z logo. Każda firma zaopatruje się w coś takiego na koniec roku, a potem rozdaje najlepszym swoim klientom w ramach podziękowania za współpracę, ale oczywiście też po to, że zostawić swoje namiary na przyszły rok. Modne stało się ostatnimi czasy także oklejanie samochodów. Można okleić każdy samochód, różnymi metodami. Jeśli nie chcemy zasłaniać przestrzeni wewnątrz samochodu wtedy możemy użyć metody one way vision, dzięki niej widzimy z wewnątrz co się dzieje na zewnątrz, gdyż taka zwykła folia zakrywa nam wnętrze i zaciemnia je. Oprócz tego są też banery, które można zabrać ze sobą wszędzie i powiesić je wszędzie, są bardzo korzystne cenowo i szybko się je produkuje. Ważne też są szyldy, mogą być to szyldy zewnętrzne podświetlane, jednak to już jest bardziej skomplikowane, ale też co do liter używa się tłoczenie na gorąco.

Tłoczy się wtedy w materiałach, z których takie litery są produkowane na przykład z plastiku, aczkolwiek nie jest on aż tak trwały. Jeśli chodzi o szyld zewnętrzny można się też pokusić o podświetlany.