Najlepsze wózki dziecięce

Każde dziecko potrzebuje mieć wózek, w którym będzie wożone, ponieważ przez pierwsze lata życia to najbezpieczniejszy środek transportu dla malucha. Do około trzeciego roku życia, będą rodzicom potrzebne dwa modele wózków.

Ile kosztuje dobry wózek spacerowy?

wózki dziecięce spacerowe tanieOd urodzenia aż do momentu, kiedy maluch nie nauczy się samodzielnie siedzieć, będziemy potrzebować gondoli, czyli głębokiego wózka z płaskim dnem. Później trzeba go zamienić na spacerówkę, w której maluch jeździ w pozycji siedzącej. Te dwa modele możemy kupić łącznie, gdyż wielu producentów oferuje możliwość nabycia kompletu 2w1 albo oddzielnie, ponieważ nie są potrzebne dwa naraz. Wózki dziecięce spacerowe tanie kupimy na na pewno w sklepach internetowych, ponieważ mają one ceny niższe o około dwadzieścia – dwadzieścia pięć procent niż sklepy stacjonarne. Możemy w nich kupić wózki z bieżącej, ale także poprzedniej kolekcji, dzięki czemu można dodatkowo zaoszczędzić na ich zakupie. Niektórzy rodzice decydują się na zakup używanego modelu, który również jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ wielu rodziców dzieci, które już z nich wyrosły, oferuje prawie niezniszczone modele w atrakcyjnej cenie. Na rynku znajdziemy wielu producentów wózków dziecięcych, którzy oferują lekkie lub bardziej masywne modele, bogato lub podstawowo wyposażone wózki, które sprawdzą się w każdych warunkach. Jednak największym zainteresowaniem cieszą się wózki o niewielkiej masie, ponieważ idealnie się sprawdzają w trudnych warunkach takich jak schody czy krawężniki.

Wielu rodziców szuka wózków, które poza tym, że będą lekkie, są łatwe w składaniu i rozkładaniu oraz bez problemu mieszczą się w bagażniku samochodu. Poza klasycznymi spacerowymi modelami znajdziemy także wózki biegowe, które jednocześnie mogą być spacerowymi.