Najlepszy hotel na Mazurach

 

W zeszłym miesiącu wybrałam się ze swoim chłopakiem na Mazury. Było naprawdę super. Zanim wybraliśmy miejscowość, do której chcemy się udać minęło trochę czasu. W końcu zdecydowaliśmy, że Mikołajki będą najlepsze na nasze krótkie wakacje i zarezerwowaliśmy tam hotel. Na Mazurach byłam po raz pierwszy, ale zdecydowanie nie ostatni.

Profesjonalna obsługa hotelu w Mikołajkach robi wrażenie

hotel w mikołajkachMikołajki to naprawdę piękna miejscowość. Nasze przyjemne noclegi w Mikołajkach, w którym zarezerwowaliśmy pokój naprawdę nas zaskoczył. I to w pozytywny sposób. Oczywiście wybierając go na nasz nocleg wiedzieliśmy, co rezerwujemy i czego powinniśmy mniej więcej się spodziewać, ale wszystko okazało się jeszcze lepsze niż myśleliśmy. Przede wszystkim obsługa była niesamowita – dużo podróżuję ale w tym hotelu czułam, że obsługa jest na najwyższym poziomie. W hotelu znajdowała się też restauracja, która podawała bardzo dobre jedzenie. Jedliśmy kilka razy na mieście, ale zdecydowanie żadna restauracja o dziwo nie mogła konkurować z restauracją hotelową. W hotelu znajdował się też ogromny basen, właściwie mogłabym nazwać to mini aquaparkiem. Chociaż nie jestem już dzieckiem to spędzanie czasu na basenie sprawiło mi codziennie bardzo dużo frajdy. Jeżeli chodzi o nasz pokój to był on taki jak prezentował się na zdjęciach, mieliśmy piękny widok na las i jezioro, a więc co wieczór spędzałam jakąś godzinę siedząc przy oknie i czytając książkę. W hotelu było też oczywiście spa, z którego parę razy skorzystałam.

Hotel, w którym się zatrzymałam razem ze swoim chłopakiem mogłabym polecić każdemu. Nie jest to zdecydowanie najtańsza opcja noclegowa, ale płaci się za naprawdę najwyższą jakość. Zdecydowanie chcę znów odwiedzić Mikołajki, ponieważ to świetnie miejsce i zatrzymać się w tym samym hotelu. Myślę, że nic lepszego nie da się w tej okolicy znaleźć.