Niezawodne rowery Romet

Z każdym rokiem przybywa wiernych fanów jednośladów napędzanych siłą własnych nóg. Możemy na nich jeździć do pracy, na wycieczki, zakupy, czy rekreacyjnie w wolnym czasie. Do takiego przeznaczenia najlepsze są rowery trekingowe.

Jakość Gazeli 5

romet gazela 5Mężczyźni jeżdżą tylko na męskich modelach rowerów, a kobiety na damskich i męskich. Jest to kwestia przyzwyczajenia, bo różnią się one jedynie profilem ramy. Uniwersalnym modelem do jazdy po mieście i na długie wyprawy jest rower Romet Gazela 5. To typowy rower trekingowy, który posiada kompletne wyposażenie pozwalające jeździć w dzień i po zmroku. Jest to model roweru z dwa tysiące dziewiętnastego roku, który posiada najnowszy osprzęt i najnowszej generacji amortyzatory. Jest to idealny model dla kobiety, która chce aktywnie spędzać czas. Stalowe pedały z wystającymi rakami świetnie utrzymują stopę we właściwym miejscu. Kierownica posiada wspornik z regulacją, dzięki czemu łatwo dostosujemy jej wysokość do naszego wzrostu. W miejscu trzymania kierownicy producent umieścił specjalne gumowe nakładki, które zabezpieczają dłonie przed ślizganiem się. Wygodne, szerokie siodełko zapewni rowerzystce długie godziny jazdy bez dyskomfortu. Na tylnym kole znajduje się praktyczny bagażnik, na którym możemy powiesić dwie sakwy z bagażami. Jest on demontowany, więc nie musimy go zawsze ze sobą zabierać. Mocne tarczowe hamulce zapewniają maksymalnie krótką drogę hamowania na równej i wyboistej. Gazela 5 posiada też komplet oświetlenia z przodu i z tylu.

Rower Romet z serii Gazela jest najpopularniejszym kobiecym modelem. Spełni on wymagania profesjonalistki, ale także amatorki. Wysokiej jakości osprzęt, lekka rama i bogate wyposażenie, sprawiają, że jest on niezastąpiony. Rowery firmy Romet możemy kupić w internecie.