Odporne listwy przypodłogowe

Detale wykończeniowe mają kluczowe znaczenie by w sposób estetyczny spiąć całą aranżację wnętrza. Dlatego też trzeba im poświęcić trochę czasu by wybrać te najlepsze pod względem dopasowania. W przypadku listew przypodłogowych mamy do wyboru znakomite produkty oferowane przez wielu świetnych producentów.

Trwałe i estetyczne listwy przypodłogowe dobrej marki

listwy mardom decorLiczni producenci listew przypodłogowych używają do ich wytwarzania wielu różnych materiałów. Są to przede wszystkim drewnopochodne mdf, aluminium, stal nierdzewna, drewno oraz tworzywa sztuczne. Każdy z tych materiałów ma określone zalety i pasuje do konkretnych wnętrz. Najbardziej uniwersalnymi wydają się być jednak listwy z bardzo odpornych na czynniki zewnętrzne tworzyw sztucznych, których kolor możemy dopasować sami gdyż można je malować nadając barwę najwłaściwszą dla aranżacji barwę. Należy zatem zwrócić uwagę na listwy Mardom Decor oferowane w bardzo wielu wzorach. Przedsiębiorstwo Mardom skupiło się przede wszystkim na rozwiązaniach praktycznych, estetycznych i trwałych. Dlatego też listwy tego producenta wykonywane są z bardzo odpornych tworzyw takich jak poliuretan HD raz piana poliuretanowa o podwyższonej gęstości. Pierwszy z wymienionych surowców służy do produkcji listew przypodłogowych sztywnych drugi zaś do elastycznych dających możliwość zwieńczenia podłogi przy ścianach łukowych lub wokół kolumn. Znajdziemy w ofercie Mardom najróżniejsze listwy z wzorami oraz gładkie. Wszystkie oferowane są w kolorze biały i niektóre pokryte farbą podkładową nadają się do pomalowania na dowolny kolor.

Zaletami listew firmy Mardom jest znakomita odporność na urazy mechaniczne, wilgoć, wodę, zaplamienia i zmywanie. Można za nimi ukryć wiązki okablowania w specjalnie przygotowanych kanałach. Pełna oferta wraz opisem wszystkich produktów dostępna jest na stronie internetowej przedsiębiorstwa Mardom.