Perfekcyjny salon kosmetyczny

 

Wiele osób narzeka na brak chęci do czegokolwiek w okresie zimowym, chwile przed nadejściem wiosny. To coś podobnego jak przesilenie jesienne. Jednak ja nie dawałam się złemu nastrojowi i powoli szykowałam się na nadejście wiosny. Szukałam nowych trendów, kupowałam modne stroje i dodatki na cieplejsze dni i dbałam o skórę.

Pielęgnacja w salonie kosmetycznym

salon kosmetyczny łódź - bałutyPo zimie nasza twarz zazwyczaj nie wygląda najlepiej, jest zmęczona i pełna zaskórników. Dodatkowo, gorące powietrze w domach i zimne na świeżym powietrzu daje cerze w kość. Dlatego postanowiłam odwiedzić salon kosmetyczny łódź – Bałuty, żeby doprowadzić moją twarz do porządku, bo naprawdę było z nią już bardzo źle, jak się tak ostatnio sobie przyglądałam. Pojawiło si pełno zaskórników, głównie na nosie i brodzie, a czoło bardzo się świeciło i było przesuszone. Na początek kosmetyczka zaproponowała mi oczyszczanie twarzy z tego wszystkiego co się tam nazbierało. Skóra się ładnie oczyściła, pozbyłam się wągrów i byłam bardzo zadowolona. Na następnej wizycie miałam robione kwasy, a jak wiadomo kwasy trzeba powtarzać, więc łącznie w gabinecie pojawiłam się 4 razy żeby doprowadzić skórę do porządku. Kwasy pomagają pozbyć się przebarwień i napinają skórę. Dzięki temu jest bardzo jędrna i lepiej wnikają w nią składniki odżywcze. Kwasy pomagają też na wypryski, więc jeżeli ktoś ma skłonności do ich powstawania, to na pewno będzie zadowolony z efektów, jakie osiągnie po kwasach.

Moja kosmetyczka jest wykwalifikowana i zawsze profesjonalnie podchodzi nawet do najmniejszych zabiegów, takich jak henna, czy depilacja wąsika. Uwielbiam ten salon i w żadnym nie czułam się tak dobrze jak w tym. W końcu jestem odnowiona na wiosnę. Wymieniłam zarówno garderobę, jak i polepszyłam wygląd swojej twarzy.