Pokój dla mojej mamy

Moja kochana mama ma już osiemdziesiąt lat i zaczęła ostatnio niedomagać. Choroba geriatryczna rozwija się w zaskakująco szybkim tempie i w związku z tym postanowiłam, że wezmę ją do siebie. Będę musiała tylko wyremontować jej pokój, bo od kiedy dzieci się wyprowadziły, nic tam nie robiłam.

Zaprojektuję najpiękniejszy pokój

Moja mama zasługuje na wszystko, co najlepsze, dlatego też zaprojektuję jej pokój, o jakim zawsze marzyła. Moja mamusia uwielbiała zawsze ciepłe kolory, jak żółty i pomarańczowy. Niech tez taki będzie. Kupię żółtą farbę i przemaluję nią ściany. Jak wyschną zawieszę na nich piękne obrazy również w ciepłych kolorach. Oprócz tego mam wypatrzoną kanapę koloru pomarańczowego. Najważniejsze jest to, aby była bardzo wygodna. Niezbędny będzie również zakup nowych firanek. Jeżeli chodzi o kolor, to myślałam o kolorze cytrynowym, ale myślę, że będzie się za bardzo wtapiał w kolor ściany. Postawię raczej na pomarańcz. Chce by mama miała w pokoju wiele roślin w końcu je uwielbia. Na parapecie będą się znajdować storczyki oraz fikusy. Znajomy projektant wnętrz powiedział, że może mi pomóc i przerobić stare meble na bardziej nowoczesne. Nie mam nic przeciwko temu. Starą meblościankę niech przemaluje na jakiś kremowy kolor i dzięki temu pomieszczenie zrobi się o wiele bardziej przestronne. Na końcu kupię mały, ale nowoczesny telewizor, by mamusia mogła oglądać swoje ulubione seriale. Nie zabraknie również stolika oraz półki z książkami.

Mam nadzieję, że mamie spodoba się jej nowy pokój. Mówi się, że starych drzew się nie przesadza, ale w tej sytuacji nie mam wyjścia. Odwdzięczę się jej za pomoc, którą od niej otrzymywałam przez całe życie. Niech nowe wnętrze będzie dla niej przyjazne, niech się w nim dobrze czuje i niech tu odpoczywa.

Więcej informacji http://lelum-polelum.pl