trener personalny

Pomagam ludziom jako trener personalny

Mam najwspanialszą pracę na świecie. Wiele osób tak mówi, ale ja połączyłam przyjemne z pożytecznym i naprawdę jestem bardzo zadowolona z tego co robię. Moje miejsce pracy to Kraków, jest wspaniały.

Trener personalny i indywidualne ćwiczenia

trener personalnyDla wielu osób odchudzanie jest ważne, a ja pomagam im, aby mogli schudnąć te wymarzone kilka kilogramów, oraz żeby czuli się lepiej we własnym ciele. To bardzo ważne, aby zachować taką harmonię z własnym organizmem. Każdy trening personalny jaki przeprowadzam jest dla mnie ważny, ponieważ mogę oceniać stopień postępu, jaki zaszedł w ludziach, których akurat ćwiczę. Głównie pracuję jako godny zaufania trener personalny z Krakowa, czyli współpracuję z jedną konkretną osobą. Bardzo ważne są takie współprace, bo osoba jeżeli jest ćwiczona indywidualnie, to bardziej się przykłada do zajęć, bo tylko na nią mam oko. Każdy trening funkcjonalny jest niezwykle ważny, bo pozwala człowiekowi poznać swoje możliwości, i zobaczyć, ile jeszcze mu brakuje do wymarzonego efektu. Moją rolą jest motywowanie. Każdemu czasem potrzebny jest taki kopniak, i od tego właśnie jest trener osobisty, żeby mógł dawać wsparcie i taki zastrzyk energii. Jestem w tym dobra, bo nawet starsze osoby potrafię rozruszać, i dzięki mnie znów są zdolne do biegania, i ćwiczeń. W przypadku osób starszych, ogromnym sukcesem jest już nawet to, że chodzą bez laski, i potrafią poruszać się samodzielnie. Sport na każdego ma zbawienny wpływ, i wszyscy muszą o tym wiedzieć. To klucz do zdrowego życia, dlatego dostosowuję swoje ćwiczenia stopniowo, na spokojnie wdrażam człowieka w sport i zdrowe życie. Nie wszystko od razu, bo wtedy ktoś może się zniechęcić, stwierdzić, że nie da sobie rady i zaniechać ćwiczeń. Nie na tym to wszystko polega.

Powoli, drobnymi krokami zbliżamy się do zamierzonego efektu i dzięki mojej pracy, ja również czuję się spełniona, że mogę pomóc.