Porządny wosk maguiars

Zbliżała się moja pierwsza randka z kobietą moich marzeń. Poznaliśmy się przez internet i mieliśmy pierwszy raz zobaczyć się na żywo. Umówiliśmy się, że do niej przyjadę. Postanowiłem odpowiednio się przygotować. Chciałem zrobić na niej dobre wrażenie. Zadbałem o swój strój, wyprasowałem koszulę, ale trzeba było też upiększyć auto. 

Zakup dobrego wosku do auta

meguiars woskPomyślałem, że całe auto mogłoby zostać wywoskowane. W tym celu postanowiłem poszukać porządnego wosku w sklepie. W ten sposób trafiłem meguiars wosk który według różnych znalezionych opinii był najlepszy. Było kilka rodzajów takiego wosku w zależności od tego, czy zależało nam na ochronie lakieru bardziej, czy na połysku. Można było też wypośrodkować. Znalazłem wosk, który ze zwiększoną siłą odbijał promienie słoneczne i dzięki temu zapewniał piękny połysk i kolor. Nie pozostawiał też żadnych śladów. Już miałem go wybrać, gdy wtedy zauważyłem inny wosk, który oprócz właściwości nabłyszczających i pielęgnujących, jest w stanie ukryć drobne rysy na karoserii. Takich akurat miałem kilka, bo wiadomo, że zawsze coś tam się pojawi. Postanowiłem właśnie dlatego nabyć ten. Aplikacja wosku była bardzo przyjemna. Nie zostawiał on żadnych śladów. Perfekcyjnie usuwał zanieczyszczenia na powierzchni. Rysy faktycznie stały się niezauważalne. Dodatkowo wosk nadał takiego połysku, że auto wyglądało jak mokre i pięknie się świeciło. 

Nie mogłem oderwać wzroku od auta, jednak nie o to mi wtedy chodziło. Był czas, żeby zrobić wrażenie na kobiecie z którą wybierałem się na randkę. Wszystko było już zapięte na ostatni guzik i mogłem się do niej wybrać. Przyznam, że zauważyłem, jak przez chwilę spojrzała na auto z podziwem. Jednak później bardziej skupialiśmy się na rozmowie, a ja cieszyłem się, że chociaż zrobiłem dobre wrażenie.