gong planetarny

Potrzebowałam gongu planetarnego

Od kilku lat interesuje się medytacją. Przynajmniej kilka razy w tygodniu staram się wygospodarować w ciągu dnia chwilę wolnego i w tym czasie skupić się na sobie. Medytacja pomaga mi się zrelaksować i poprawia ona moje samopoczucie. Ostatnio zainteresowałam się innymi formami medytacji niż te, z których korzystałam do tej pory. Do jednej z nich były potrzebne specjalne gongi.

Kupno gongu planetarnego

gong planetarnyZainteresowałam się tym tematem. Dowiedziałam się, że medytacja z użyciem gongów planetarnych jest niezwykle głęboka i dzięki niej, można się łatwiej „odciąć od rzeczywistości”. Postanowiłam spróbować takiej polecanej formy medytacji. Najpierw jednak musiałam kupić fantastyczny gong planetarny. Po jego zakup udałam się do specjalistycznego sklepu, gdzie można było kupić wysokojakościowe akcesoria do medytacji tego typu. Bez problemu znalazłam tam to, co było mi potrzebne. Był to gong wykonany z wytrzymałego i trwałego stopu brązu. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że to bardzo dobry wybór. Takie gongi posiadają bowiem kilkuletnią gwarancję producenta i są bardzo polecane dla osób początkujących. Do gongu planetarnego dołączona jest specjalna pałka, którą należy z odpowiednią siłę i pod odpowiednim kątem uderzyć w gong, po to aby wprawić go w wibrację. W zależności od siły i kąta uderzenia gong wydawał konkretny dźwięk.

Cena takiego gongu była naprawdę bardzo atrakcyjna, przystępna, dlatego zdecydowałam się go od razu zakupić. Jeszcze tego samego dnia przeczytałam dokładną instrukcję użytkowania i rozpoczęłam medytację z takim sprzętem. Przyznam szczerze, że byłam bardzo zadowolona. Gong był niezwykle dźwięczny i wygodny w codziennym użytkowaniu. Dzięki niemu poznałam nowe formy medytacji, które bardzo mi się spodobały. Zakup okazał się naprawdę opłacalny.