Potrzebowałam włosów do przedłużania

Zawsze miałam krótkie włosy, ponieważ było mi w nich wygodnie i nie musiałam spędzać długich godzin przed lustrem, żeby je ułożyć. Marzyło mi się jednak, żeby do ślubu pójść z prawdziwą burzą loków. Nie zdążyłam zapuścić włosów, dlatego udałam się do fryzjerki, żeby podpowiedziała mi co innego mogę zrobić. Musiałam się spieszyć, bo termin ślubu mnie gonił.

Zdecydowałam się przedłużyć moje włosy

włosy naturalne do przedłużaniaFryzjerka zaproponowała mi, że najlepiej będzie jeśli zdecyduję się na przedłużenie włosów. To bezpieczny zabieg, który można przeprowadzić nawet z dnia na dzień. Będę tylko musiała kupić sobie włosy naturalne do przedłużania. Po takich włosach w ogóle nie widać, że nie są to prawdziwe włosy z cebulką, które rosną na głowie. Wystarczy je w odpowiedni sposób scalić z moimi włosami. Ponieważ moje włosy są gęste nie powinno być z tym problemu. W ten sposób można przedłużyć włosy nawet o kilkanaście centymetrów. Dowiedziałam się, że włosy do przedłużania najlepiej kupić w hurtowni fryzjerskiej, ponieważ będę miała pewność, że dostanę tam profesjonalny produkt w najlepszej na rynku cenie. Tak też zrobiłam. W hurtowni fryzjerskiej do której się udałam bez problemu znalazłam włosy, które były w takim samym odcieniu jak moje. Od razu zdecydowałam się je zakupić i już następnego dnia udałam się z powrotem do fryzjera, który zajął się moim uczesaniem ślubnym.

Dowiedziałam się, że wybrałam bardzo dobre jakościowo włosy. Były to włosy dziewicze, czyli takie które nie były nigdy poddawane żadnym inwazyjnym zabiegom fryzjerskim takim jak farbowanie czy sombre. Dzięki temu po przedłużeniu wyglądały one jak prawdziwie naturalne włosy. Na ślubie i weselu nikt nie zorientował się, że są to włosy przedłużone a nie moje własne. Zabieg przedłużenia był krótki i tani.