Powłoki sufitowe do nadruku

 

Dostępne materiały wykończeniowe dają możliwość wykonania wnętrza w dowolnej aranżacji. Dochodzi do tego wyjątkowa odporność i trwałość nowoczesnych materiałów co gwarantuje długoletnie użytkowanie. Do wykonania sufitu warto użyć innowacyjnej technologii opartej na powłokach z tworzyw sztucznych.

Efektowny sufit naciągany z dowolnymi nadrukami

sufity z nadrukiemOferowane przez producentów sufitów naciąganych modele dopasowane są do najróżniejszych potrzeb aranżacyjnych. Dlatego też uniwersalność zastosowań jest bardzo mocną stroną tej technologii spełniających wymagania zwolenników tradycyjnych i śmiałych rozwiązań. Bardzo ciekawą formą sufitów naciąganych są sufity z nadrukiem świetnie nadające się zarówno do pomieszczeń mieszkalnych oraz do biur i innych lokali użytkowych. Podstawową zaletą sufitów z nadrukiem jest możliwość umieszczenia dowolnego zdjęcia na powłoce sufitu lub logo firmy. Dla zwiększenia efektu wizualnego sufit z nadrukiem można podświetlić umieszczając za jego powłoką energooszczędne oświetlenie ledowe. Do wykonania sufitów drukowanych powinno się używać specjalistycznych powłok przeznaczonych do tego typu realizacji dostarczanych przez wiodących producentów tej branży. Podstawowymi surowcami wykorzystywanymi do produkcji sufitów napinanych są membrany z PVC, tkanin poliestrowych oraz tkanin satynowych. Inwestorzy mogą skorzystać z modeli prostszych zbudowanych na bazie jednej powłoki lub wybrać skomplikowaną konstrukcję wielopowłokową. Bardzo istotnym elementem sufitu napinanego jest oświetlenie budujące nastrój oraz wydobywający z sufitu pełnię efektu wizualnego.

Decydując się na sufit napinany można skorzystać z usług bardzo dużej liczby przedsiębiorstw działających w tej branży. Rodzimi producenci świadczą usługi na najwyższym poziomie o czym warto się przekonać przeglądając ich strony internetowe. Sufit napinany to rozwiązanie efektowne i bardzo trwałe.