biuro rachunkowe

Praca w stolicy w solidnym biurze rachunkowym

Kilka miesięcy temu postanowiłem przeprowadzić się do pięknej stolicy Polski, czyli do Warszawy. Moja decyzja nie była pochopna, powiem nawet szczerze, że była bardzo przemyślana.

Warszawskie biuro rachunkowe jest renomowane

biuro rachunkoweDotychczas mieszkałam w mieście leżącym na wschodzie Polski, ale chciałem pracować w stolicy od zawsze, więc jak już dojrzałem do przeprowadzki, to postanowiłem postawić wszystko na jedną kartę i zrealizować swój plan, o którym od zawsze marzyłem. W moim rodzinny mieście pracowałem przez kilka lat w dobrej firmie, a mianowicie była to firma rachunkowa. Byłem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie, bo na prawdę dobrze mi się tam pracowało. Również tam dowiedziałem się, jak funkcjonuje księgowość. Byłem odpowiedzialny za koordynację ogólnopolskiego projektu, a mianowicie miałem wprowadzić ciekawy program, jakim jest tania księgowość. Ogólnie w tym mieście mieszkało się dobrze, życie mi się układało, no jednakże potrzebowałem, tak jak już wspomniałem wyprowadzki do innego miasta, chciałem się zrealizować w większym mieście, w którym jest dużo więcej możliwości, niż w moim rodzinnym mieście. Także, jak już wspomniałem kilka miesięcy temu przeprowadziłem się do Warszawy i muszę przyznać, że od samego początku generalnie dobrze zaczęło mi się tam układać. Zatrudniło mnie dość szybko renomowane solidne biuro rachunkowe warszawa, w którym bardzo dobrze mi się pracuje. Jestem zadowolony z pracy. W firmie, w której pracuję jestem odpowiedzialny za prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Generalnie rzecz ujmując jest to bardzo odpowiedzialne zadanie i muszę się bardzo przykładać do swojej pracy, jednakże daję sobie radę i myślę, że póki co szef jest ze mnie bardzo zadowolony. Również w Warszawie poznałem bardzo fajnych znajomych.

Bałem się, że będę tu sam, jednakże dość szybko poznałem na prawdę fajnych ludzi, z którymi spędzam czas po pracy i razem, że tak to nazwę korzystamy z uroków, jakie proponuje nam nasza piękna stolicy. Mam nadzieję, że tak już zostanie i że Warszawa już na dobre pozostanie moim domem.