Praca ze znanym trenerem osobistym

Od kilku lat dużo mówi się o zdrowym trybie życia. W moim przypadku ograniczał się on do wprowadzenia diety. Nie jakieś restrykcyjnej, ale porzuciłam jedzenie słodyczy oraz fast-foodów, co przyniosło pewne efekty. W pasie ubyło parę centymetrów, ale chciałam do tego dorzucić coś jeszcze. Chciałam trafić w najlepsze ręce, więc uznałam że rozchwytywany trener osobisty z Warszawy będzie trafionym wyborem.

Personalna opieka

rozchwytywany trener osobisty z WarszawyPoczątkowo towarzyszył mi duży stres. Bałam się, że nie podołam. Nigdy nie byłam szczególnie wysportowana, można było mieć poważne wątpliwości, czy przypadkiem nie skompromituje się pod okiem swojej pani trener. Jednak po pierwszych zajęciach już wiedziałam, że były to zupełnie bezpodstawne obawy. Szybko przekonałam się, że indywidualnie dobrany program ćwiczeń pozawala na szybsze i konkretniejsze efekty. W dodatku cały czas miałam pewność, że dobrze je wykonuje w związku z tym, że pani Ala cały czas pracowała obok mnie i pilnowała poprawności wykonywanych przeze mnie praktyk. W dodatku dbała o moje zaangażowanie i motywowała do coraz cięższej pracy. Wprawdzie z treningów wychodziłam mocno zmęczona, ale zadowolenie zdecydowanie zdominowało wszystkie inne odczucia. Teraz nie wyobrażam sobie tygodnia bez jakichkolwiek ćwiczeń, gdyż zapewniają one przypływ endorfin na cały dzień, a szkoda z tego rezygnować. Nie ma nic lepszego dobra forma. 

Zdrowy tryb życia to nie tylko dieta. Przekonałam się na sobie, że zdrowie żywienie oczywiście polepszy nasze samopoczucie, ale w połączeniu w ćwiczeniami dopiero przyniesie wymierny skutek, jakim będzie wyćwiczenie wysportowanej i szczupłej sylwetki. Trener osobisty zdecydowanie ułatwił to zadanie i sprawił, że pozornie ciężka praca stała się przyjemnie spędzonym czasem.