Pracownia RTG w województwie mazowieckim

Czasami zdarzy nam się jakaś kontuzja i musimy zrobić prześwietlenie, żeby upewnić się, że nie jest to złamanie. Pomimo tego, że jest to jednak dość typowe badanie, to warto się do niego przygotować, oraz znaleźć miejsce, gdzie przyjmują świetni doktorzy, którzy znają się na rzeczy oraz są mili i kontaktowi, dzięki czemu nas w żaden sposób nie zestresują.

Rentgen w Warszawie

pracownia rtg warszawaJestem dziewczyną dość żywą – podróżuję, tańczę, trenuję, próbuję swoich sił w akrobatyce oraz lubię jeździć na rolkach czy rowerze. Jednocześnie jestem straszną niezdarą, więc złamania się zdarzają. Ostatnie prześwietlenie było jednak tak okropne, że zaczęłam unikać wykonywania ich – lekarz był bardzo nieprzyjemny i mało doświadczony. Ostatnio jednak przywróciłam się podczas treningu i upadłam na rękę, która zaczęła strasznie boleć i tym razem nie byłam w stanie zamieść tego pod dywan, bo ból był tak silny, że sama mogłam stwierdzić, że to złamanie. Przyjaciółka powiedziała mi, że muszę koniecznie prześwietlić rękę i że zna dobre miejsce, gdzie nie trafię na nikogo złośliwego. Pracownia RTG Warszawa to ponoć naprawdę dobre miejsce. Ta, którą poleciła mi przyjaciółka okazała się być naprawdę idealna – lekarz był miły, prześwietlenie zostało zrobione szybko i sprawnie, ogółem byłam bardzo zadowolona i chyba minęła mi dzięki temu ta fobia przed wykonywaniem rentganu. Jaki jest minus? Cóż, moja złamana ręka…

Wykonywanie prześwietlenia to nic złego jeśli mamy dobrego lekarza, który jest kompetentny i nie jest oschły wobec swoich pacjentów. Samo badanie za to jest szybkie i bezbolesne, więc również nie ma się czego bać, nawet jeżeli złamaliśmy sobie coś po raz pierwszy w życiu. Nawet jeżeli nie jesteśmy pewni, czy doszło do złamania, to warto to sprawdzić.