klocki lego ninjago

Prezent na urodziny – klocki lego ninjago

Niedawno zostałam zaproszona na urodziny do moich bratanków. Mój brat ma bliźniaki, więc obchodzą urodziny tego samego dnia. Tak więc ja muszę kupić dla każdego z nich prezenty urodzinowe. Kończą w tym roku sześć lat, wiec mogę spokojnie kupić im każdy rodzaj zabawek.

Klocki lego ninjago dla kogo?

klocki lego ninjagoSkoro to chłopcy, to pomyślałam, że dobrym pomysłem na prezent będą klocki. Wcześniej jednak zadzwoniłam do brata i zapytałam go dla pewności, czy chłopcy mogą się już bawić klockami, brat powiedział, że mogą. Powiedział też, że na pewno się ucieszą z takich prezentów, gdyż nie mają jeszcze klocków. Ruszyłam więc na łowy do sklepy z zabawkami, daleko nie miałam. Taki sklep jest dwie ulice dalej od mojego mieszkania. W sklepie była niesamowita atmosfera, która każdemu dziecku przypadnie do gustu. Jeśli miałam kupić klocki to musiały być to klocki typu lego. Poszukałam dział z klockami i wybrałam klocki lego ninjago dla Kacpra, a z kolei dla Filipa klocki lego technic. Pomyślałam, że może kupie jeszcze jedne klocki lego friends, które przeznaczone są dla co najmniej dwóch dzieci. Opakowania tych klocków były naprawdę bardzo duże, ale to nic czego się nie robi dla bratanków. W sklepie z zabawkami była możliwość zapakowania ich w formię prezentu, za pół ceny. Przechodząc od półki z klockami dla chłopców, przeszłam do półek z zabawkami dla dziewczynek, by z ciekawości zobaczyć jakie mają zabawki dla dziewczynek. Wiecie, że są też klocki lego dla dziewczynek. Sprzedawca bardzo ładnie zapakował mi te klocki w ozdobny papier w baloniki i zaczepił na każdym opakowaniu kokardkę. Brat uprzedzał mnie bym nie kupowała dla chłopców zbyt dużo słodyczy, więc postanowiłam kupić dla każdego z nich dużą czekoladę mleczną z nadzieniem truskawkowym, bardzo lubią truskawki.

Następnego dnia pojechałam na przyjęcie urodzinowe do bratanków. Po uroczystości zdmuchnięcia świeczek z tortu i zjedzenia, przyszedł czas na rozpakowywanie prezentów. Chłopcy byli zadowoleni z wszystkich prezentów ode mnie też, co mnie bardzo cieszyło.