Profejonalny psycholog w Poznaniu

 

Nie jest nowością fakt, że w obecnych czasach większość z nas żyje w potwornym stresie. Wszystko to jest winą postępu i dążenia do ideału. Gdyby cofnąć się o parę lat wstecz, ludzie byli w o wiele lepszej kondycji psychicznej niż teraz. Niestety, jakieś problemy dotknęły ostatnio i mnie, chociaż myślałam, że jestem odporna.

Rozmowa z doświadczonym psychologiem

doświadczony psycholog z PoznaniaNie mogłam poradzić sobie z codziennymi sprawami. Byłam wyraźnie zagubiona i widziałam, że coś jest ze mną nie tak, jednak nie miałam pojęcia, co z tym zrobić. Najlepsza przyjaciółka powiedziała mi, że tylko doświadczony psycholog z Poznania u którego sama się leczyła kiedyś, może mi pomóc. Mówiła, żebym tego tak nie zostawiała i nie czekała aż przejdzie, bo rozmowa z fachowcem naprawdę jest przydatna. Postanowiłam się więc wybrać z jej polecenia, bo nie miałam nic do stracenia. Gorzej już nie mogło być. I nagle jak na karuzeli, wszystko się odwróciło. Wystarczyło kilka wizyt u tego świetnego psychologa, abym odzyskała równowagę psychiczną. Znowu zaczęłam cieszyć się z życia, radzić sobie z obowiązkami. Psycholog stwierdził, że za dużo wymagałam od siebie samej i organizm w końcu się zbuntował. Życie w wiecznym stresie potrafi zupełnie zmienić nasz pogląd na życie i na świat. Podczas terapii zatrzymałam się na chwilkę i zastanowiliśmy się nad moim życiem na spokojnie. Zaczęłam sama dostrzegać błędy, które popełniałam. Musiałam dać sobie trochę wolnej przestrzeni i rozrywki.

Moje życie odmieniło się i wyszłam z mojej depresji. Teraz nie robię już wszystkiego na raz, nie zawalam się obowiązkami. W końcu odpoczywam i czuję się świetnie. Znalazłam idealną symbiozę. Nie choruję, nie boli mnie głowa. Chodzę codziennie z szerokim uśmiechem. Dobrze, że zdecydowałam się na spotkanie z psychologiem.