dj weselny

Przygotowania na wesele i dj weselny

Przygotowywałam się do ślubu praktycznie dwa lata. Nie spodziewałam się ile czeka mnie pracy w przygotowaniu wszystkiego, nie wspominając o ślubie, do którego przygotowywałam się zarówno organizacyjnie jak i mentalnie.

Dj weselny był wesoły

dj weselnyOkazało się, że termin za dwa lata wcale nie był tak odległym terminem bo żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik i żeby wszystko było tak jak sobie wymarzyłam potrzebowałabym chyba czterech lat. I to wcale nie jest przesada, wiele z moich weselnych marzeń nie spełniło się bo komuś akurat nie pasowało, więc w zamian trzeba było szukać kogoś odpowiedniego albo lepszego. Na Śląsku wesela są duże, na około czterysta osób, to tutaj norma. Nie chciałam żeby nie było gorsze, ale cztery najlepsze na Śląsku sale były zajęte na najbliższe pięć lat więc już to okazało się pewnym utrudnieniem. Całe szczęście załatwiony od początku dj Śląsk był sprawdzony. To nie taka łatwa sprawa wybrać taki zespół, żeby pasował nam, a przy okazji rozruszał gości. Dj na wesele powinien być sprawdzony i uważam, że nie ma co wybierać kogoś byle jak. Dj weselny to podstawa, bez której wesele może się okazać nieporozumieniem dlatego warto żeby dj weselny śląsk był wesoły otwarty i zabawny przede wszystkim. Dj wesele to jedno, nie zapominajmy też o muzyce. Według mnie warto przygotować sobie swoją listę piosenek albo tak jak to zrobiła moja najlepsza przyjaciółka przed swoim weselem na portalu społecznościowym ustawiła listę piosenek, które mogą znaleźć się na weselu i goście od pół roku przygotowywali listę swoich ulubionych piosenek.

Zasada była taka, że mogą się powtarzać i te kawałki będą leciały najczęściej. Uważam, że to oryginalny pomysł i pozwoli uniknąć czyjegoś niezadowolenia ponieważ goście jakby w części sami będą odpowiadać za to przy czym się bawią.