meble kuchenne

Remont mieszkania i nowe meble kuchenne

Moja siostra zaczęła niedawno robić bardzo długo oczekiwany remont. Rzeczywiście długo trwało zanim zdecydowała się z mężem by w końcu zrobić coś ze swoim mieszkaniem. 

Kuchnie na wymiar idealne do każdego wnętrza

meble kuchenneTak naprawdę siostra kupiła mieszkanie z rynku wtórnego w Nowym Sączu i już wtedy gdy się do niego przeprowadzali powinien być zrobiony porządny remont. Jednak na początku nie było na to czasu i pieniędzy. A potem wiadomo dwójka dzieci kosztuje dużo i tak naprawdę nigdy nie było pieniędzy, żeby odłożyć na remont. Jednak u siostry w pracy pojawiła się możliwość wzięcia tak zwanej pożyczki zakładowej. Siostra skorzystała z tej możliwości i zaczęli z mężem planować remont. Trzeba było koniecznie kupić nowe meble, gdyż stare nie wyglądały już dobrze. Ich znajomy miał robił meble kuchenne także stwierdzili, że zamówią coś u niego. Takie kuchnie na wymiar normalnie kosztują bardzo dużo, jednak po znajomości dostali solidną zniżkę. W sumie ta produkcja mebli, którą miał znajomy pozwoliła im zrobić oszczędności na tyle duże, że mogli kupić coś jeszcze do domu. I zamówili jeszcze meble do salonu w bardzo modnym szarym kolorze. Cieszyłam się bardzo, że siostra w końcu będzie miała ładnie. Oczywiście zostały zmienione także podłogi i drzwi wewnętrzne. Cały remont kosztował naprawdę dużo. Jednak po prostu musieli go w końcu zrobić. Rata pożyczki będzie odciągana siostrze od razu z wypłaty także nawet jej nie zauważy. Najbardziej zadowolone z przeprowadzonej metamorfozy domu były dzieci. W sumie są już w wieku dorastania i im także bardzo zależało na tym by dom wyglądał ładnie. Teraz w końcu mogli zaprosić swoich kolegów i pochwalić się tym jak mieszkają.

Na mnie zmiana wyglądu mieszkania także zrobiła duże wrażenie. Po prostu od razu stwierdziłam, że będę teraz częstszym gościem.

Produkcja mebli nowy sącz – inter-styl.com.pl