Salon z ręcznikami cieszy się dużym powodzeniem

W ostatnich latach powstało w naszym mieście mnóstwo nowych firm, które oferują ciekawe usługi lub asortyment. Jeden z początkujących producentów został nawet niedawno nagrodzony  pierwszym miejscem w rankingu najlepiej rozwijających się średnich firm w naszym regionie. 

Znany producent ręczników otworzył pierwszy sklep

sklep z bawełnianymi ręcznikamiWłaścicielem nagrodzonej niedawno firmy jest pewna młoda kobieta, która zęby na biznesie zjadła pomagając od najmłodszych lat swoim rodzicom w rozkręceniu rodzinnej firmy. Przedsiębiorstwo, które samodzielnie załozyla trzy lata temu, specjalizuje się w produkcji akcesorii łazienkowy. Produktem flagowym są wysokiej jakości ręczniki. Dwa miesiące temu firma otworzyła pierwszy oficjalny sklep z bawełnianymi ręcznikami, który juz od pierwszego dnia istnienia spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Duzym plusem jest to, że salon mieści się w nowopowstałej galerii handlowej, przez którą dzień w dzień przewijają się setki klientów. Oferowany w sklepie produkt wykonany jest z najwyższej jakości bawełny. Ręczniki są dostępne w róźnych kolorach i rozmiarach. Sklep przyjmuje też zlecenia na indywidualne projekty, za symboliczną dopłatę do standardowej ceny. Można nawet zażyczyć sobie ręcznik z czyimś zdjęciem. To dość oryginalny pomysł na prezent. Salon z ręcznikami wyróźnia się też wyjątkowym klimatem, kojarzącym się z domem. Aż chce się do takiego miejsca wracać. nic więc dziwnego, źe pojawia się tam aż tyle osób. 

Jedna z najlepiej rozwijających się firm w regionie, zajmująca się produkcją wysokiej jakości bawełnianych ręczników, otworzyła niedwano w naszym mieście pierwszy firmowy salon. Pokazała tym samym, jak prężnie można rozwinąć mały biznes i poprzez dbałość o szczegóły i wysoką jakość produktów, zdobyć dużą ilość zadowolonych klientów.