gra planszowa

Sklep z grami planszowymi w okolicy

Na mojej ulicy jakiś czas temu zaczęły się prace remontowe w pewnym budynku. Zastanawiałam się, co tam będzie aż w końcu stało się to dla mnie jasne. Powstał tam sklep z grami planszowymi. Byłam tym zaskoczona i jednocześnie uradowało mnie to, bo przepadam za taką rozrywką.

Im mniej sklepów z grami w okolicy, tym powinien być bardziej wyposażony

gra planszowaTeraz będę miała bliżej, ażeby realizować moje powszednie marzenia. Będę jednak musiała się mocno pilnować, żeby nie przeznaczyć całej wypłaty na gry planszowe. Na razie jestem na utrzymaniu rodziców, ale niestety nie mogę i tak przeznaczać wszystkich zarobionych pieniędzy na granie. Muszę przecież opłacić studia, a poza tym mieć coś dla siebie na inne wydatki. Gra planszowa sklep kosztuje dość sporo. Może to być nawet kilkaset złotych, więc naprawdę trzeba się trzymać od sklepu z daleka. Oczywiście, jak raz na miesiąc tam zajdę i jedna gra planszowa do mojego zbioru wpadnie, to się nic nie stanie. Na pewno jednak nie powinno być tego więcej, bo po prostu zbankrutuję. Tak logicznie rzecz biorąc, to nie będę miała poza tym czasu testować na bieżąco tych gier. Wiadomo, że jak raz na miesiąc jakieś łamigłówki się zdarzą, to się spotkam ze znajomymi i sobie pogramy w coś nowego. Częściej jednak nie da rady testować, bo też nie chcę na wszystkich spotkaniach grać. Mimo, że gry planszowe sklep ma bardzo wyszukane i naprawdę zróżnicowane, to jednak jest to miejsce drogie. Widziałam w internecie nieraz tańsze produkty.

Na pewno jednak bliska odległość będzie decydująca, kiedy będę chciała zrobić zakupy. Bardzo się więc cieszę, że takie miejsce tutaj powstało. Dzięki temu będę miała teraz bliżej, kiedy będę coś chciała kupić dla siebie albo znajomych.

Źródło:

http://www.moriongames.pl