Skuteczne płatki żelowe z kolagenem

Od kiedy zostałam mamą na cały etat bardzo mało śpię. Moje maleństwo wymaga wiele uwagi i niestety cierpi na uporczywe kolki. Całodobowa opieka niestety odbija się na moim zdrowiu oraz wyglądzie zewnętrznym.

Kolagen na zmęczone oczy w formie płatków

kolagenowe płatki żelowe pod oczyGdy pewnego poranka zobaczyłam siebie w lustrze łazienkowym postanowiłam zawalczyć o siebie i swoją kobiecość. Jako młoda mama powinnam tryskać energią i dbać o siebie. Mnie jednak w przeciągu kilku miesięcy udało się dodać sobie kilka lat. Macierzyństwo to wspaniały dar jednak w całym tym szaleństwie nie należy zapominać o sobie. Zdecydowałam, że każdego dnia wygospodaruję, chociaż pół godziny tylko dla siebie. W tym czasie zadbam o siebie, pomaluję paznokcie, zrobię maseczkę lub peeling. Jednak na samym początku należało zainwestować w kosmetyki, które uporają się z cieniami pod oczami. Deficyt snu i długie nieprzespane noce odbiły się na moich oczach. Delikatna skóra pod oczami poszarzała i stała się opuchnięta. To zdecydowanie dodawało mi lat i smutnego wyglądu. Z racji tego, że mój synek jest jeszcze malutki poszukiwania odpowiednich kosmetyków zaczęłam w sieci. Tak natknęłam się na kolagenowe płatki żelowe pod oczy. Zainteresowana zaczęłam szukać opinii i informacji na ten temat. Doczytałam, że żelowe płatki pod oczy redukują niewielkie zmarszczki oraz doskonale nawilżają. Płatki pod oczy z kolagenem sprawiają, że skóra pod oczami jest bardziej jędrna i elastyczna. Płatki skutecznie usuwają zmęczenie, zmniejszają opuchliznę, likwidując cienie i rozjaśniając przy tym skórę oczu.

Zakupiłam płatki kolagenowe i niecierpliwie czekałam na dostawę. Płatki były łatwe w aplikacji i mogłam w każdej chwili je nałożyć pod oczy. Faktycznie już po kilku aplikacjach zobaczyłam znaczną różnicę. Sińce stały się mniej widoczne a moja pewność siebie wróciła.