yankee candle świece

Świece yankee candle sprzedawane przez internet

Jakiś czas temu zastanawiałam się nad tym jaki interes mogłabym założyć. Mam teraz po prostu większą kwotę pieniędzy i może jest to dobra okazja do tego żeby zacząć robić coś samemu. Ja od wielu lat pracuje w naprawdę dużej korporacji.

Uwielbiam świece yankee candle

yankee candle świeceJednak od kiedy pamiętam marzę o tym żeby móc prowadzić samemu firmę. Myślę, że się do tego nadaję żeby móc mieć swój własny interes. Zdaje sobie sprawę, że może się okazać to wcale nie za proste. Jednak myślę, że jestem zdeterminowana na tyle, że dam sobie radę. Zresztą myślę, że wszystko zależy też od tego co ewentualnie mogłabym robić. Moja koleżanka podsunęła mi dobry pomysł. I myślę, że coś takiego mogłoby się nawet udać. Powiedziała, że mogłam założyć jakiś sklep internetowy. Na przykład taki sklep ze świecami yankee candle bo bardzo lubię rzeczy tej firmy. Czyli byłabym jak najbardziej prawdziwa w tym co robię. Zresztą na początek nie musiałabym się zwalniać z pracy. Myślę, że przy dobrej organizacji mogłabym prowadzić ten sklep przez internet i pracować. Gdy będzie mi dobrze szło to zrezygnuję z pracy. Sprzedawałabym świece yankee candle, które przecież uwielbiam. I wiem, że dużo osób je lubi. Miałabym w ofercie także świece Kringle Candle bo one także należą do moich ulubionych. Koniecznie musiałabym mieć także musujące kule do kąpieli o wyjątkowych zapachach. A także woski zapachowe, które lubią chyba wszyscy. Muszę znaleźć tylko dobrego dostawcę tych produktów. Stronę internetową zrobię sama bo przecież z wykształcenia jestem informatykiem i dla mnie to nic trudnego. Może pomyślę nawet o jakiejś formie reklamy.

Muszę zrobić naprawdę dobrze tą stronę internetową bo to byłoby to co wyróżniało by mnie w sieci. I te formy promocji muszą być przeze mnie dobrze pomyślane żeby były skuteczne właśnie.