Syn zapisuje się do szkoły i uczy się o tynkach dekoracyjnych

Nie daleko mojego miejsca zamieszkania jest szkoła policealna. Namawiam mojego syna aby skorzystał z jakiegoś szkolenia. W szkole są różne kierunki i jestem pewna, ze znajdzie coś dla siebie.

Tynki dekoracyjne są modne

tynki dekoracyjneMógłby chociażby iść na pomocnik budowlanego. Teraz budownictwo bardzo się rozwija. Powstaje wiele nowych mieszkań, domów i fabryk. On jest pracowity ale nie wie co robic ze swoim życiem po technikum. Namówiłam go i poszliśmy razem do tej szkoły. Pani dyrektor, odbierała dzisiaj dokumenty bo pani z recepcji źle się poczuła i zwolniła się do domu. Zaprosiła nas do swojego gabinetu i od razu opowiedziała nam o tym kierunku. Najpierw pomocnik uczy się wiedzy teoretycznej o różnych materiałach. Nauczyciele uczą o tynkach, betonie lub panelach. Przedmioty są bardzo szerokie a nauczyciele, którzy przekazują swoja wiedzę najlepsi na rynku. Stylowe tynki dekoracyjne są bardzo modne i są przydatne w pracy w budowlance. Tynk dekoracyjny, jest tani i dostępny w każdym sklepie. Tynk trawertyn jest wykorzystywane w zajęciach praktycznych. Uczniowie uczą się jak montować panele dekoracyjne 3D. Nauczyciel pokazuje również montaż innych rodzai paneli. Panele Loft System są dla słuchaczy najłatwiejsze. Uczniowie poznają właściwości betonu. Beton architektoniczny jest dokładnie opisywany. Pani dyrektor przekazywała wiele szczegółowych informacji. Nie byłam wstanie wszystkiego zapamiętać. Zajęcia odbywają się w tygodniu i weekendy są wolne. Uczniowie mają też praktyki, które załatwia szkoła. Synowi oferta bardzo się spodobała i zdecydował się zapisać.

Praktyki są płatne i jeśli uczniowie spodobają się właścicielom firm, to mogą zostać w nich zatrudnieni. Myślę, że to dobry star dla uczniów, którzy uczą się dobrego zawodu. Mam nadzieję, że syn sobie poradzi.