wyjazdy językowe

Synowie jadą na obóz językowy

W tym roku z mężem mieliśmy wyjątkowo trochę więcej pieniędzy niż zwykle przeznaczonych na wakacje. Po prostu mąż w pracy dostał dosyć dużą premię i mogliśmy ją wydać na ten cel. Mam dwóch synów także myślałam o tym, że po prostu opłacimy dla nich jakieś obozy i tyle.

Zorganizowaliśmy synom wyjazd językowy

wyjazdy językoweJednak ze względu na to, że mamy więcej gotówki to może uda się wykupić nawet coś dla nas. Mamy swoje ulubione biuro podróży, które jest sprawdzone przez nas już naprawdę dobrze. Zawsze wypoczynek z tym właśnie biurem był bardzo dobry także nie szukaliśmy nigdy gdzieś indziej. W biurze okazało się, że są naprawdę interesujące wyjazdy językowe dla dzieci. W tym roku są po prostu naprawdę bardzo różne obozy językowe, w tamtym roku nie było aż takiego wyboru jak teraz. W tym roku są obozy językowe do nowego jorku zostały one zorganizowane dlatego bo dużo osób pytało się akurat o ten kierunek. Jednak my chcieliśmy żeby dzieci pojechały trochę bliżej. Był na przykład bardzo ciekawy obóz językowe we Francji. No pewnie francuski we Francji jest łatwiejszy niż na zwykłych lekcjach. Chłopcy jednak wybrali kursy angielskiego w Anglii, no w końcu to oni decydują o tym gdzie chcą spędzić wakacje. W sumie ma być to dla nich nagroda za dobre wyniki w nauce a nie kara. Na ten obóz, który wybrali chłopcy była jeszcze spora zniżka. Naprawdę bardzo się ucieszyłam gdy okazało się, że wcale jakoś bardzo dużo nie zapłacimy za ich pobyt. Na pewno starczy nam jeszcze na to żeby pojechać na jakąś wycieczkę sami.

W sumie to będzie nasza pierwsza taka wycieczka od naprawdę wielu lat. I myślę, że taki wspólny wyjazd jak najbardziej przyda się mi i mężowi. W końcu my też mamy prawo do tego żeby wypocząć gdzieś w fajnych warunkach i to bez dzieci. Bardzo cieszę się na te wakacje i już nie mogę się doczekać.

Czytaj więcej na: www.lingwista.com.pl